BenQ lentos meistras | RM04
Patogi prieiga prie failų
Atidarykite failus iš „Google“ disko, kad mokytumėte iš iš anksto sukurtos medžiagos, ir išsaugokite juos atgal į debesį, kad visada turėtumėte prieigą prie naujausių failų.
Personalizuotas ekranas
Galite pakeisti pagrindinio ekrano išdėstymą perkeldami programas, padėdami jas į aplankus arba vilkdami į naują puslapį.
Daugiau nei tik lenta
EZWrite 6 daro daug daugiau nei tik rašo, piešia ir prideda tekstą. Galite naudoti išplečiamą drobę, padalyti ekraną varžyboms, įterpti šablonus, naudoti matematikos įrankius arba peržiūrėti tiesioginį kameros kanalą.
Maksimalus mokymo efektyvumas
Lenta ir ieškokite internete tuo pačiu metu tame pačiame ekrane. Suaktyvinkite padalijimo ekrano režimą ir atidarykite dvi programas greta, kad mokymosi patirtis būtų dinamiškesnė.
Universalus garsas
Du 20 W priekiniai garsiakalbiai užtikrina patalpą užpildantį garsą bet kurioje klasėje. Kartu su 8 mikrofonų rinkiniu jie užtikrina, kad visi girdi ir bus išgirsti pokalbių ar audiovizualinių pamokų metu.
Specifikacijos
| Skydas |
|---|
| Įstrižainė | 86'' |
|---|
| Skydelio tipas | IPS |
|---|
| Skirtumas | UHD 3840 × 2160 pikselių |
|---|
| Aktyvi sritis | 1895,0 × 1066,0 mm |
|---|
| Krašto santykis | 16:9 |
|---|
| Ryškumas be stiklo (tipiškas) | 450 kniedžių |
|---|
| Kontrasto santykis (įprastas) | 1200:1 |
|---|
| Dinaminis kontrasto santykis | 50 000:1 |
|---|
| Spalvos gylis | 10 bitų |
|---|
| Atsakymo laikas | 8 ms |
|---|
| Spalvų gama | 72% NTSC |
|---|
| Darbo valandos | 18/7 |
|---|
| Orientacija | Į plotį |
|---|
| Visą gyvenimą (įprasta) | 50 000 valandų |
|---|
| Stiklas |
|---|
| Kietumas | 9H grūdintas |
|---|
| Antibakterinė danga | Nanojoninis sidabras |
|---|
| Anti-glare danga | Taip |
|---|
| Palieskite |
|---|
| Touch technologija | Infraraudonųjų spindulių prisilietimas |
|---|
| Lietimo taškai | Iki 40 |
|---|
| Atsakymo laikas | < 8 ms |
|---|
| Sistema |
|---|
| CPU | A73 x 4 + A53 x 4 |
|---|
| GPU | G52 MP8 |
|---|
| Atmintis | Sandėliavimas | 8GB | 32 GB |
|---|
| OS | Android 13.0 |
|---|
| Sąsaja |
|---|
| HDMI (įvestis | išvestis) | 3 x HDMI 2.0 | 1 x HDMI 2.0 |
|---|
| „DisplayPort“ (įvestis | išvestis) | 1 × 1,2a | Nr |
|---|
| VGA (įvestis | išvestis) | 1 | 0 |
|---|
| 3,5 mm linija (1) | Mikrofonas × 1 |
|---|
| 3,5 mm linija (2) | PC Audio × 1 |
|---|
| 3,5 mm Linija išvestis | Ausinės × 1 |
|---|
| SPDIF (įėjimas | išėjimas) | 0 | 1 (optinis) |
|---|
| USB-A | 2 x 2,0 + 5 x 3,0 |
|---|
| USB-B (lietimui) | 3 x 3,0 |
|---|
| USB-C | 2 × 3,0 + 1 × 3,0 (PD 65 W) |
|---|
| Slot-in PC (OPS) | 1 |
|---|
| Ethernet LAN | 10 / 100 / 1000 Mbps (Android), 10 / 100 / 1000 Mbps (OPS) × 2 |
|---|
| Integruotos funkcijos |
|---|
| Mikrofonas | 8 (maks. jutimo diapazonas 8 m) |
|---|
| Pranešėjas | 2 x 20 W (maks.) |
|---|
| NFC skaitytuvas/rašytuvas | Taip |
|---|
| Maitinimas |
|---|
| Maitinimas | AC 100-240V 50/60Hz |
|---|
| Vartojimas budėjimo režimu | <0,5W |
|---|
| Tipiškas energijos suvartojimas | 168,9 W |
|---|
| Fizinės savybės |
|---|
| Matmenys (p x a x d) | 1962,4 × 1174,9 × 87,1 mm |
|---|
| Mišios | 65,2 kg |
|---|
| Tvirtinimas (varžtai) | VESA 800 x 600 mm (4 x M8 x 25 l) |
|---|
| Aplinka |
|---|
| Darbinė temperatūra | 0°C ~ 40°C |
|---|
| Laikymo temperatūra | -10°C ~ 60°C |
|---|
| Sandėliavimo drėgmė | 10% ~ 80% santykinė oro drėgmė be kondensacijos |
|---|
| Darbinė drėgmė | 20% ~ 80% RH nekondensuojantis |
|---|
| Programinė įranga |
|---|
| Darbas su lenta | EZWrite 6.0 |
|---|
| Belaidis ekrano bendrinimas | InstaShare 2 |
|---|
| Sąskaitos valdymas | AMS |
|---|
| Įrenginių valdymas | DMS |
|---|
| Greitos prieigos įrankis | Plaukiojantis įrankis |
|---|
| Transliacijos sistema | „X-Sign“ transliacija |
|---|
Kas yra dėžutėje
1 x VGA (3 m)
1 x HDMI (3 m)
1 × USB-B lietimui (3 m)
1 × USB-C (1,5 m)
Tvirtinimas prie sienos (su transportavimu)
2x Stylus
Nuotolinio valdymo pultas
Maitinimo kabelis
Pakuotės matmenys
Plotis: 2095 mm
Aukštis: 1265 mm
Ilgis: 185 mm
Svoris: 82,9 kg