Monitorius ASUS BE27ACGN - 120Hz | QHD | IPS | 27" | 5ms | USB-C
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 18 has video
rating 4.5
Monitorius ASUS BE27ACGN - 120Hz | QHD | IPS | 27" | 5ms | USB-C kaina
ar
  • + 12 mėn. 28
  • + 24 mėn. 41 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 52
  • + 48 mėn. 66
add to cart Į krepšelį 272.53
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 272.53
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Asus Monitor BE27ACGN
Asus BE27ACGN yra 27 colių QHD monitorius su 2560x1440 raiška ir 120 Hz atnaujinimo dažniu. Jis turi plačias jungiamumo galimybes, įskaitant HDMI, DisplayPort ir USB-C, taip pat ergonominius nustatymus patogiam žiūrėjimui.
  • 27 colių QHD ekranas (2560x1440) su ryškia vaizdo kokybe ir plačiais žiūrėjimo kampais.
  • Greitas 120 Hz atnaujinimo dažnis su Adaptive-Sync technologija sklandžiam vaizdui ir sumažintam ekrano plyšimui.
Ypatybės
Produkto tipas Monitorius
Prekės ženklas Asus
Modelis BE27ACGN
Specifikacijos
Ekrano dydis 27 coliai
Raiška 2560 x 1440 (QHD)
Atnaujinimo dažnis 120 Hz
Šviesumas 350 cd/m²
Kontrasto santykis 3000:1
Nustatymai Aukštis, pasvirimas, sukimas, sukimosi
Jungiamumas HDMI, DisplayPort, USB-C, RJ45
USB Hub USB 3.2 Gen 1
Papildoma informacija
Akims draugiškos funkcijos Flicker-Free, Mažai mėlynos šviesos
Daugiau informacijos: ČIA
Specifikacija
  • Gamintojas Asus
  • Ilgis 1000 mm
  • Plotis 690 mm
  • Svoris 8000 g
  • Aukštis 430 mm
  • Pakuotės svoris 10.4
  • Pakuotės ilgis (mm) 1100
  • Pakuotės plotis (mm) 750
  • Pakuotės aukštis (mm) 500
  • Modelio pavadinimas
    90LM03I0-B03K71
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Atsiliepimų politika
Patarimai
Skaityti daugiau
2020 metai visiems buvo …
„ETNews“ pranešta, kad „CES 2016“ metu bus pristatyti OLED technologijos „LG“ monitoriai. …
Dažnai perkama kartu
Stacionarus žaidimų kompiuteris Varlė Gaming | AMD Ryzen 5 8400F + RTX 5060TI 16GB GDDR7 | 16 GB DDR5 | 1TB SSD M.2
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
  • Įvertinimas 5.0 (25)
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
Stacionarus žaidimų kompiuteris Varlė Gaming | AMD Ryzen 5 8400F + RTX 5060TI 16GB GDDR7 | 16 GB DDR5 | 1TB SSD M.2 kaina
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
Belaidė klaviatūra ir pelė + Atrama riešui Logitech MX Keys S Combo, Graphite
  • Įvertinimas 5.0 (331)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
Belaidė klaviatūra ir pelė + Atrama riešui Logitech MX Keys S Combo, Graphite kaina
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
Monitorius IIYAMA XUB2797QSN-B2 27 colių IPS 2560x1440 300cd/m2 1ms HDMI DP USB
  • GamintojasIiyama
  • Ekrano įstrižainė (coliais)27
  • Maksimali rezoliucija2560 x 1440
  • Didžiausias dažnis (Hz)100 Hz