Arzopa A1T 15,6" nešiojamas monitorius
Ieškote lengvo, universalaus monitoriaus, kurį galėtumėte pasiimti bet kur? Arzopa A1T yra puikus sprendimas tiems, kurie nori mėgautis puikia vaizdo kokybe bet kokiomis sąlygomis. Įrengtas „Full HD 1080P“ jutiklinis ekranas, užtikrina aiškų ir tikrovišką vaizdą bei maloniai paprastą valdymą. Dėl savo lengvo dizaino ir plataus suderinamumo jis bus puikus kompanionas tiek darbui, tiek pramogoms.

Išskirtinė vaizdo kokybė
Arzopa A1T užtikrina puikią ekrano kokybę su Full HD 1080P raiška. IPS matrica siūlo platų 178° žiūrėjimo kampą, o tai reiškia, kad spalvos išlieka ryškios ir tikros, nepaisant perspektyvos. Be to, HDR technologija pagerina kontrastą ir vaizdo detalumą, todėl filmai, žaidimai ar pristatymai atrodo dar įspūdingesni.

Patogus naudoti
15,6 colių įstrižainės ekranas ir jutiklinis skydelis užtikrina patogų ir intuityvų valdymą. Monitorius palaiko tikslius kelių prisilietimų gestus, kad būtų lengva dirbti ir naršyti. Dėl lengvo dizaino (tik 890 g) ir plono dizaino su 9,3 mm storio dangteliu, įrenginys idealiai tinka kelionėms – tilps net į nešiojamojo kompiuterio krepšį.

Universalumas ir veikimo režimai
Arzopa monitorius leidžia naudoti tris veikimo režimus: dublikato režimą, skirtą to paties vaizdo atvaizdavimui dviejuose ekranuose, išplėtimo režimą, skirtą turinio padalijimui dviejuose ekranuose, ir antrojo ekrano režimą, kai nešiojamasis monitorius veikia kaip pagrindinis ekranas. Tokiu būdu galite pritaikyti jį pagal savo poreikius – nuo darbo iki pramogų.

Ryšių gausa
Įrenginyje yra du USB-C prievadai, mini HDMI prievadas ir garso prievadas, suteikiantis daugybę įvairių įrenginių, tokių kaip nešiojamieji kompiuteriai, išmanieji telefonai, konsolės ir televizoriaus dėžutės, prijungimo galimybių. Dėl to monitorius yra itin funkcionalus ir juo paprasta naudotis, nepriklausomai nuo situacijos.

Platus suderinamumas
Arzopa A1T monitorius veikia su daugybe įrenginių, įskaitant konsoles (PS3/4/5, Xbox, Switch), kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir net kameras. Puikiai tiks dirbant, studijuojant, žaidžiant žaidimus ar žiūrint filmus. Tai universalus įrenginys, kuris prisitaikys prie jūsų poreikių.

Įtraukta
- Nešiojamas monitorius
- C tipo 3.1 duomenų kabelis (1 m)
- HDMI 2.0 Full HD duomenų kabelis (1m)
- USB-A į USB-C maitinimo laidas
| Gamintojas | Arzopa |
|---|
| Modelis | A1T |
|---|
| Matmenys | 355*220*9,3 mm |
|---|
| Svoris | 890 g |
|---|
| Struktūrinės charakteristikos | Štampavimo procesas, aliuminio lydinio apvalkalas, vientisas apvalkalas |
|---|
| Ekrano matmenys | 15,6 colio |
|---|
| Stebėti klasę | A (A+) |
|---|
| Pikselių tarpai | 0,17925 × 0,17925 (W × W) mm |
|---|
| Tarpai tarp taškų | 0,05975 × 0,17925 (W × W) mm |
|---|
| Ekrano matmenys | 344,16 × 193,59 (H × W) mm |
|---|
| Ryškumas | Išmatuotas didžiausias ryškumas: 349 cd/m2; Standartinis ekrano ryškumas: 300 cd/m2 |
|---|
| Statinis kontrastas | Išmatuotas didžiausias ryškumas: 1839:1; Standartinis ekrano ryškumas: 1200:1 |
|---|
| Spalvų gama (sRGB) | Spalvų gamos faktorius: CIE1931 (65,66%), CIE1976 (49,97%); Spalvų gamos diapazonas CIE1931 (64,63 %), CIE1976 (48,98 %) |
|---|
| Spalvų gama (DCI-P3) | Spalvų gamos faktorius: CIE1931 (48,40%), CIE1976 (39,79%); Spalvų gamos diapazonas CIE1931 (48,41 %), CIE1976 (39,77 %) |
|---|
| Spalvų gama („Adobe RGB“) | Spalvų gamos faktorius: CIE1931 (48,67%), CIE1976 (42,84%); Spalvų gamos diapazonas CIE1931 (48,71 %), CIE1976 (42,80 %) |
|---|
| Spalvų gama (NTSC) | Spalvų gamos faktorius: CIE1931 (46,50%), CIE1976 (43,59%); Spalvų gamos diapazonas CIE1931 (46,54 %), CIE1976 (43,60 %) |
|---|
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/85/85 (tipas) (CR≥10) |
|---|
| Atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
|---|
| Atsakymo laikas (ms) | 30 (tipas) (Tr+Td) ms |
|---|
| Maksimali skiriamoji geba | 1920 (RGB) × 1080, FHD |
|---|
| Rekomenduojama rezoliucija | 1920x1080/60Hz |
|---|
| Ekrano spalva | 262K (6 bitų) |
|---|
| Integruoti garsiakalbiai | Integruoti du garsiakalbiai (1W garsiakalbiai*2) |
|---|
| HDR tipas | HDR 10 |
|---|
| Paviršiaus apdaila | Matinis |
|---|
| Maitinimas (darbo režimas) | 6W |
|---|
| Maitinimas (išjungimo režimas) | ≤1W |
|---|
| Energijos efektyvumo klasė | 1 |
|---|
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
|---|
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
|---|
| Signalo įvestis | TYPE-C, HDMI |
|---|
| Signalo sąsaja | TYPE-C (USB 3.1) *2, (PD galia ir DP išvestis); Mini HDMI (2.0)* 1, (suderinamas su dauguma HDMI įrenginių) |
|---|
| Maitinimo įvestis | Palaikykite 5 ~ 20 V adapterį (PD įvestis, atvirkštinis PD maitinimas) |
|---|
| Indikatoriaus spalva | Raudona / mėlyna (raudona lemputė, kai nėra signalo, mėlyna lemputė, kai signalas yra normalus) |
|---|
| Mygtukas | 4 mygtukai (OSD, + -, Maitinimas (išvestis)) |
|---|
| Meniu | OSD ARZOPA |
|---|