| Ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 61 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1200 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| Skydelio tipas | Ips |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Hd tipas | Wuxga |
| Ekrano technologija | Led |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1200 (wuxga) |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Foninio apšvietimo tipas | W-led |
| Ekrano paviršius | Matinis |
| Aspekto santykis | 16:10 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 50000000:1 |
| 3d | Ne |
| Pikselių žingsnis | 0,27 x 0,27 mm |
| Horizontali diapazono riba | 30 - 83 khz |
| Vertikali diapazono riba | 50 - 76 hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 59,7 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,6 cm |
| Spalvų gylis | 6 bitai |
| Palaikomas srgb (įprastas) | 99 % |
| „adobe“ rgb aprėptis | 77 % |
| Veikimo charakteristikos |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | Taip |
| Mažo kiekio mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Multimedija |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| Rms galingumas | 4 w |
| Konstrukcija |
| Produkto spalva | Juoda |
| Epeat suderinamumas | Auksinė |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Be sunkiųjų metalų | Hg (gyvsidabris), pb (švinas) |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Reach laikomasi | Taip |
| Sertifikavimas | Tüv gs, tco'7, fcc, gost, iso 9241-307 |
| Ryšys |
| Įmontuotas usb jungčių daugiklis | Taip |
| Dvi prievadas | Taip |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Usb koncentratoriaus versija | 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Usb a tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 4 |
| Vga (d-sub) portų kiekis | 1 |
| Hdmi portų kiekis | 1 |
| Hdmi versija | 1.4 |
| „displayport“ versija | 1.2 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Mikrofonas, line-in jack | Taip |
| Ergonomija |
| Vesa tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Kabelio spynos lizdas | Ne |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Suderinama su vesa sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Aukščio reguliavimas | 15 cm |
| Sukimasis | Taip |
| Pasukimo kampas | 1 - 90 ° |
| Sukiojamas | Taip |
| Pasukamas | -175 - 175 ° |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 35 ° |
| Virtualusis ekranas (osd) | Taip |
| On screen display (osd) kalbos | Supaprastinta kinų, tradicinė kinų, čekų, vokiečių kalba, olandų kalba, anglų kalba, ispanų kalba, suomių kalba, prancūzų kalba, italų kalba, japonų, korėjiečių, lenkų kalba, portugalų kalba, rusų kalba, švedų kalba |
| Osd kalbų skaičius | 16 |
| „plug and play“ funkcija | Taip |
| Energijos valdymas |
| Energijos efektyvumo klasė | A |
| Metinis energijos suvartojimas | 32 kwh |
| Energijos suvartojimas | 16,73 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,32 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,23 w |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Išorinio maitinimo adapteris | Ne |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -25 - 55 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 85 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 93 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 5000 m |
| Ne darbinis aukštis | 5000 - 12192 m |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 354,4 mm |
| Ilgis | 46,5 mm |
| Aukštis | 354,4 mm |
| Svoris | 3,71 kg |
| Plotis (su stovu) | 533 mm |
| Gylis (su stovu) | 203 mm |
| Aukštis (su stovu) | 535 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,5 kg |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėtas stovas | Taip |
| Pridėti kabeliai | Ac, garso (3,5 mm), displayport, hdmi, usb |
| Garso kabelio ilgis | 1,8 m |
| „displayport“ kabelio ilgis | 1,8 m |
| Hdmi kabelio ilgis | 1,8 m |
| Usb kabelio ilgis | 1,8 m |
| Kitos savybės |
| Maitinimo kabelio ilgis | 1,8 m |
| On/off mygtukas | Taip |
| Integruotas tv tiuneris | Ne |
| Rėmelio storio tipas | Be rėmo |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 50000 h |
|
| Modelio pavadinimas | X24P1 |