| Ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Ips |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Hd tipas | „full hd“ |
| Ekrano technologija | Led |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (hd 1080) |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Foninio apšvietimo tipas | W-led |
| Ekrano paviršius | Matinis |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 50000000:1 |
| Pikselių žingsnis | 0,311 x 0,311 mm |
| Pikselių tankumas | 81 ppi |
| Matomas dydis, horizontalus | 59,8 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,6 cm |
| Spalvų gylis | 8 bitai |
| Ekrano nuskaitymo dažnis | Vga/dvi/hdmi 1.4/dp 1.2: 30 - 85 khz (h), vga/dvi/hdmi 1.4/dp 1.2: 48 - 75 hz (v) |
| Rgb spalvų erdvė | Srgb |
| Palaikomas srgb (įprastas) | 99 % |
| „adobe“ rgb aprėptis | 74 % |
| Veikimo charakteristikos |
| „amd freesync“ | Taip |
| „amd freesync“ atnaujinimo greičio intervalas | 48 - 75 hz |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | Taip |
| Multimedija |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| Konstrukcija |
| Pozicija rinkoje | Verslui |
| Produkto spalva | Juoda |
| Berėmė konstrukcija | Taip |
| Priekinės panelės spalva | Juoda |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce, fcc, iso, tco, tüv gs |
| Ryšys |
| Įmontuotas usb jungčių daugiklis | Taip |
| Dvi prievadas | Taip |
| Hdmi | Taip |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Usb koncentratoriaus versija | 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Usb a tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 4 |
| Vga (d-sub) portų kiekis | 1 |
| Hdmi portų kiekis | 1 |
| Hdmi versija | 1.4 |
| „displayport“ versija | 1.2 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Mikrofonas, line-in jack | Taip |
| Ergonomija |
| Vesa tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Suderinama su vesa sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Aukščio reguliavimas | 15 cm |
| Sukimasis | Taip |
| Pasukimo kampas | 0 - 180 ° |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 35 ° |
| Virtualusis ekranas (osd) | Taip |
| On screen display (osd) kalbos | Supaprastinta kinų, tradicinė kinų, čekų, vokiečių kalba, olandų kalba, anglų kalba, ispanų kalba, suomių kalba, prancūzų kalba, italų kalba, japonų, lenkų kalba, portugalų kalba, rusų kalba, švedų kalba |
| Osd kalbų skaičius | 16 |
| Energijos valdymas |
| Energijos efektyvumo klasė | A++ |
| Metinis energijos suvartojimas | 24 kwh |
| Energijos suvartojimas | 20 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,3 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,3 w |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Išorinio maitinimo adapteris | Ne |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo a+++ iki d |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 613,6 mm |
| Ilgis | 51,1 mm |
| Aukštis | 369,5 mm |
| Plotis (su stovu) | 613,6 mm |
| Gylis (su stovu) | 200,1 mm |
| Aukštis (su stovu) | 544,5 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,41 kg |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėtas stovas | Taip |
| Pridėti kabeliai | Garso (3,5 mm), dvi, displayport, hdmi, vga |
| Garso kabelio ilgis | 1,8 m |
| „displayport“ kabelio ilgis | 1,8 m |
| Dvi kabelio ilgis | 1,8 m |
| Hdmi kabelio ilgis | 1,8 m |
| Vga kabelio ilgis | 1,8 m |
|
| Modelio pavadinimas | 27P2Q |