| Ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Ips |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Hd tipas | 4k ultra hd |
| Ekrano technologija | Led |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (hd 1080),2560 x 1440,3840 x 2160 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 1,073 milijardo spalvų |
| Foninio apšvietimo tipas | W-led |
| Ekrano paviršius | Matinis |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p,1440p,2160p |
| Aspekto santykis | 16:9 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 50000000:1 |
| Dinaminio kontrasto santykio prekinis pavadinimas | Smartcontrast |
| Pikselių žingsnis | 0,155 x 0,155 mm |
| Pikselių tankumas | 163 ppi |
| Horizontali diapazono riba | 30 - 140 khz |
| Vertikali diapazono riba | 23 - 75 hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 59,7 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,6 cm |
| Rgb spalvų erdvė | Srgb |
| Palaikomas srgb (įprastas) | 122 % |
| Ntsc aprėptis (tipinė) | 103 % |
| Veikimo charakteristikos |
| Nvidia g-sync | Ne |
| „amd freesync“ | Ne |
| „vesa adaptive sync“ palaikymas | Taip |
| Komponentinių vaizdo įrašų sinchronizavimas | Separate sync |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | Taip |
| Mažo kiekio mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Multimedija |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| Rms galingumas | 2 w |
| Konstrukcija |
| Pozicija rinkoje | Verslui |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Berėmė konstrukcija | Taip |
| Priekinės panelės spalva | Juoda |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Cb, fcc class b, epa, ices-003, ce mark, tuv/gs, tuv ergo, semko, cu-eac, ukrainian, tuv eye comfort certified |
| Ryšys |
| Įmontuotas usb jungčių daugiklis | Taip |
| Dvi prievadas | Ne |
| Hdmi | Taip |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| Audio įėjimas | Ne |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Usb koncentratoriaus versija | 2.0 |
| Usb aukštakrypčio prievado tipas | B tipo usb |
| Priešsrovinių prievadų skaičius | 1 |
| Usb a tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 4 |
| Hdmi portų kiekis | 2 |
| Audio išeiga | Taip |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Hdcp | Taip |
| Dc įėjimo lizdas | Taip |
| Ergonomija |
| Vesa tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Suderinama su vesa sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Aukščio reguliavimas | 15 cm |
| Sukimasis | Taip |
| Pasukimo kampas | 90 - 90 ° |
| Sukiojamas | Taip |
| Pasukamas | 180 - 180 ° |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 35 ° |
| Virtualusis ekranas (osd) | Taip |
| On screen display (osd) kalbos | Supaprastinta kinų, tradicinė kinų, čekų, vokiečių kalba, olandų kalba, anglų kalba, ispanų kalba, suomių kalba, prancūzų kalba, graikų, vengrų, italų kalba, japonų, korėjiečių, lenkų kalba, portugalų kalba, rusų kalba, švedų kalba, turkų, ukrainiečių |
| Osd kalbų skaičius | 21 |
| „plug and play“ funkcija | Taip |
| Led indikatoriai | Operacija, budėjimo režimas |
| Energijos valdymas |
| Energijos efektyvumo klasė | A |
| Energijos suvartojimas | 24,1 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,3 w |
| Energijos suvartojimas (powersave) | 22,5 w |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 60 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3658 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 12192 m |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 613 mm |
| Ilgis | 51 mm |
| Aukštis | 366 mm |
| Svoris | 5,03 kg |
| Plotis (su stovu) | 613 mm |
| Gylis (su stovu) | 205 mm |
| Aukštis (su stovu) | 537 mm |
| Svoris (su stovu) | 6,64 kg |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėtas stovas | Taip |
| Pridėti kabeliai | Ac, displayport, hdmi |
| Siejama programinė įranga | Smartcontrol |
| Duomenų perdirbimas |
| Perdirbtas plastikas | 85 % |
| Kitos savybės |
| Instrukcija | Taip |
| Perdirbama pakuotės medžiaga | 100 % |
| „easyread“ režimas | Taip |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 70000 h |
| Rekomenduojama raiška | 3840 x 2160 @ 60 hz |
|
| Modelio pavadinimas | 278B1/00 |