| Ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 60,5 cm |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| Hd tipas | „full hd“ |
| Ekrano technologija | Va |
| Reakcijos laikas | 16 ms |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Aspekto santykis | 16:9 |
| Pikselių žingsnis | 0,275 x 0,275 mm |
| Horizontali diapazono riba | 31,4 - 82 khz |
| Vertikali diapazono riba | 56 - 75 hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Matomas ekrano plotas (hxv) | 527 x 296,5 mm |
| Atskira h/v sinchronizacija | Taip |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 60,5 cm |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijono spalvų |
| Konstrukcija |
| Produkto spalva | Juoda |
| Tarptautinės apsaugos (ip) kodas | Ip65 |
| Veikimo charakteristikos |
| Lietimui jautri technologija | „multi-touch“ |
| Liečiamo ekrano technologija | Prognozuojama talpinė sistema |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas mikrofonas | Ne |
| Liečiamo ekrano tipas | Daugybė naudotojų |
| Vienalaikių kontaktinių taškų skaičius | 10 |
| Osd kalbų skaičius | 7 |
| On screen display (osd) kalbos | Vokiečių kalba, anglų kalba, ispanų kalba, prancūzų kalba, italų kalba, japonų |
| Suderinamumas su „omnitapps multitouch“ | Ne |
| Hdcp | Taip |
| „plug and play“ funkcija | Taip |
| Ryšys |
| Usb lietimui jautrus prievadas | Taip |
| Hdmi | Taip |
| Hdmi portų kiekis | 1 |
| Vga (d-sub) portų kiekis | 1 |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| Audio išeiga | 1 |
| Ergonomija |
| Montuojamas ant sienos | Taip |
| Suderinama su vesa sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Talpinimas palaikomas | Horizontalus / vertikalus |
| Vesa tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Energijos valdymas |
| Energijos efektyvumo klasė | A |
| Maitinimo tipas | Dc |
| Energijos suvartojimas | 25 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 1,2 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 1,2 w |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 60 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sertifikatai |
| Sertifikavimas | Cb, ce, tüv-bauart, cu, culus |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 575 mm |
| Aukštis | 347 mm |
| Ilgis | 42,5 mm |
| Svoris | 5,8 kg |
| Pakuotės turinys |
| Pridėti kabeliai | Ac,displayport,hdmi,usb |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Techniniai duomenys |
| Stiklo apsauga | Taip |
| Kitos savybės |
| Pilnas hd | Taip |
|
| Modelio pavadinimas | TF2415MC-B2 |