| Ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Ips |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 8 ms |
| Hd tipas | „full hd“ |
| Ekrano technologija | Lcd |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 640 x 480 (vga),720 x 400,800 x 600 (svga),1024 x 768 (xga),1152 x 864 (xga+),1280 x 1024 (sxga),1600 x 900,1920 x 1080 (hd 1080) |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Foninio apšvietimo tipas | Led |
| „dell comfortview“ technologija | Taip |
| 3d | Ne |
| Atsako laikas (min.) | 5 ms |
| Pikselių žingsnis | 0,311 x 0,311 mm |
| Pikselių tankumas | 81 ppi |
| Horizontali diapazono riba | 30 - 84 khz |
| Vertikali diapazono riba | 48 - 75 hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 59,8 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,6 cm |
| Matomas dydis, įstrižainė | 68,6 cm |
| Sinchronizacija žalio kanale (sog) | Taip |
| Ddc/ci | Taip |
| Spalvų gama | 83 % |
| Veikimo charakteristikos |
| Nvidia g-sync | Ne |
| „amd freesync“ | Ne |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | Taip |
| Multimedija |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Konstrukcija |
| Pozicija rinkoje | Namo |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Priekinės panelės spalva | Juoda |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Tco |
| Ryšys |
| Įmontuotas usb jungčių daugiklis | Ne |
| Dvi prievadas | Ne |
| Hdmi | Ne |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| Audio įėjimas | Ne |
| Ausinių išvestis | Ne |
| Vga (d-sub) portų kiekis | 1 |
| „displayport“ versija | 1.2 |
| Hdcp | Taip |
| Ac (įtampa) įėjimas | Taip |
| Ergonomija |
| Vesa tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Suderinama su vesa sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 21 ° |
| Virtualusis ekranas (osd) | Taip |
| „plug and play“ funkcija | Taip |
| Led indikatoriai | Energija |
| Prekės ženklui būdingos savybės |
| Suderinimas su „dell“ ekrano tvarkytuve (ddm) | Taip |
| Energijos valdymas |
| Energijos suvartojimas | 21 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,3 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,3 w |
| Energijos suvartojimas (powersave) | 13,22 w |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Įvesties srovė | 1 a |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 60 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 80 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 5000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 12192 m |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 621,5 mm |
| Ilgis | 52,3 mm |
| Aukštis | 366,1 mm |
| Svoris | 4,5 kg |
| Plotis (su stovu) | 621,5 mm |
| Gylis (su stovu) | 175 mm |
| Aukštis (su stovu) | 458,1 mm |
| Svoris (su stovu) | 4,55 kg |
| Rėmelių plotis (šonas) | 1,18 cm |
| Rėmelių plotis (viršus) | 1,18 cm |
| Rėmelių plotis (apačia) | 1,82 cm |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėtas stovas | Taip |
| Pridėti kabeliai | Ac, displayport |
| Kitos savybės |
| Galios suvartojimas (maks.) | 26 w |
| On/off mygtukas | Taip |
| Integruotas tv tiuneris | Ne |
| Instrukcija | Taip |
| Be pvc | Taip |
|
| Modelio pavadinimas | DELL-E2720H |