Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Nerūdijančiojo plieno vidus
Design
Nerūdijančiojo plieno vidus: vidų lengva valyti, nes paviršiai glotnūs ir nėra aštrių briaunų.
Ši prekė
Electrolux M3OCS301 orkaičių ir mikrobangių valiklis, 500ML
Nerūdijančiojo plieno vidus: vidų lengva valyti, nes paviršiai glotnūs ir nėra aštrių briaunų.
| Techniniai parametrai | |
| Komercinis produkto pavadinimas | Bfl520mw0 |
| Montuojamas / laisvai statomas | Įmontuojama |
| Reguliavimo tipas | Mechaninis |
| Valdymo skydelio medžiaga | Stiklas |
| Mikrobangų krosnelės rūšis | Mikrobangė |
| Orkaitės talpa | 20 l |
| Maksimalus mikrobangų galingumas | 800 w |
| Kepintuvo galingumas | W |
| Basic color of product | Netaikoma |
| Spalva / medžiaga, durelės | Balta |
| Priekinio ekrano medžiaga | Stiklinis |
| Srovė | 10 a |
| Įtampa | 220-230 v |
| Dažnis | 50 hz |
| Elektros laidos ilgis | 130,0 cm |
| Kištuko tipas | Schuko-/gardy su įžeminimu |
| Gylis, esant durelėms atidarytoms 90° | 768 mm |
| Paviršiaus aukštis | 201 mm |
| Ertmės plotis | 308 mm |
| Ertmės gylis | 282 mm |
| Gaminio aukštis | 382 mm |
| Gaminio su pakuote aukštis | 440 mm |
| Gaminio su pakuote plotis | 385 mm |
| Gaminio su pakuote gylis | 660 mm |
| Minimalus montavimo nišos aukštis | 362 mm |
| Maksimalus montavimo nišos aukštis | 365 mm |
| Mažiausias montavimo angos plotis | 560 mm |
| Didžiausias montavimo angos plotis | 568 mm |
| Montavimo gylis | 300 mm |
| Svoris bruto | 18,4 kg |
| Kepimo funkcija | Microwave |
| Energy smart | Ne |
| Capability of wireless communication | Ne |
| Broadband technology | Netaikoma |
| Sim card slot available | Ne |
| Kamera | Ne |
| Remote access | No, only direct access |
| Possibility of remote upgrade | Ne |
| Possibility of remote update for maintenance | Ne |
| Possibility of voice control | Ne |
| Automatinė programa | Ne |
| Apšvietimo tipas | Apvali lemputė |
| Orkaitės padėklų laikymo lentynėlės | Grotelės |
| Padėklai | 0 |
| Durelių atidarymas | Mygtukas |
| Saugos įtaisas | Apsauginis išsijungimas, orkai durelių kontaktas - jungiklis |
| Dingus elektrai nustatymų išsaugojimas | Ne |
| Kepintuvo funkcija | Ne |
| Papildoma kepimo funkcija su ventiliatoriumi | Ne |
| Tradicinis kepimas (apatinis ir viršutinis kaitinimas) | Ne |
| Automatinio kepimo tipas | N/a |
| Laikrodis | Ne |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Besisukantis padėklas | Taip |
| Besisukančio padėklo skersmuo | 255 mm |
| Vidaus apšvietimo vieta | Dešinėje pusėje |
| Orkaitės medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Integruota valymo sistema | Hidrolitinis |
| Grotelės | 0 |
| Remote information system | Ne |
| Laikmatis | Nėra |
| Lempučių skaičius | 1 |
| Besisukantis iešmas, orkaitė 1 | Ne |
| Probe of the cavity | Ne |
| Programinės įrangos atnaujinimas | Ne |
| Included user manuals | [da, en, fi, he, no, sv] |
| Integruoti priedai | 1 x sukamoji lėkštė |
| Papildomi priedai | Hez86d000, hezg9as00s |
| Product image | Mcsa02019231_bfl520mw0_compactoven_bosch_stp_def.jpg |
| Chemical tax included | Taip |
| Chemical tax sweden | 100% full tax |
| Chemical tax classification | 0 % |
| Kita informacija | |
| Main product group (mda, sda, acc, oth) | Mda |
| Montavimo angos dydis (a x p x g) | 362-365 x 560-568 x 300 mm |
| Gaminio išmatavimai | 382 x 594 x 317 mm |
| Paviršiaus išmatavimai | 201.0 x 308.0 x 282.0 mm |
| Gaminio su pakuote išmatavimai (axpxg) | 440 x 660 x 385 mm |
| Pakuotės tūris (dm3) | 111,804 |
| Montavimo angos plotis | 560 mm |
| Montavimo angos aukštis | 362 mm |
| Montavimo angos plotis | 300 mm |
| Durelių lankstas | Kairėje |
| Skydelio medžiaga | Stiklas |
| Elektrinio prijungimo tipas | Vienos pakopos |
| Did. ploto grilio kaitin.galia | Kw |
| Power convection element | Kw |
| Maks karšto oro temperatūra | °c |
| Max virš./apat.kaitinimo temp. | °c |
| Valdymo pozicija | Dešinė |
| Orkaitės lempučių skaičius | 1 |
| Durų spalva | Balta |
| Kilmės šalis, muitai | Cn |
| Cph-code | M36221343462m51xxx |
| En: power consumption off | W |
| En: power consumption standby/display on | W |
| En: power consumption standby/display off | W |
| Power consumption standby/network: please check the user manual for how to switch off the wifi module. | W |
| En: time auto-off | Min |
| En: time auto-standby/display on | Min |
| En: time auto-standby/displ. off | Min |
| En: time auto-standby/network | Min |
| Triukšmo lygis | Db(a) re 1 pw |
| Apšvietimo tipas | Apvali lemputė |
| Durelių temperatūra | Norma (standartas) |
| Konstrukcijos tipo grupė | Built in |
| Productdivision | Pcg |
| Modelio pavadinimas | BFL520MW0 |
Mikrobangų krosnelės pavojingos? Jose šildomi produktai netenka maistinės vertės? Plastikinės dėžutės, skirtos šildyti maistą mikrobangų krosnelėse, iš tiesų nėra saugios naudoti? Varle.lt buitinės technikos specialistų teigimu, nepaisant to, kad daugumos namų ūkių šiandien galima rasti šį įrenginį, tai vis dar …
Dabar kiekvienas svajoja apie tai, kaip per kelias akimirkas paruošti maistą. Žmonės neturi laiko ilgai stovėti prie puodų. Taigi mikrobangų krosnelė palengvina buitį. Nebereikia jau kelias valandas atšildyti šaldyto maisto. Ji pašildo pieną ir nepridegina puodo.
Mikrobangų krosnelėje maistą …