Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Turistinis kilimėlis Robens ZigZag Slumber
Outwell savaime prisipučiantis kilimėlis Dreamcatcher Single, 50 mm
Cocoon Travelsheet šilko miegmaišio pamušalas yra stačiakampio formos, pagamintas iš šilko, sukurtas patogumui ir švarumui keliaujant. Jis turi vieną kišenę ir matuoja 900 mm pločio ir 2200 mm aukščio, sveria 290 g.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Šilko miegmaišio pamušalas |
| Medžiaga | Šilkas |
| Spalva | Mėlyna |
| Tipas | Stačiakampis miegmaišio pamušalas |
| Kišenė | 1 kišenė |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 900 mm (P) × 2200 mm (A) |
| Svoris | 290 g |
| Matmenys po sulankstymo | 145 mm × 65 mm |
Muzikos festivalių sezonas įsibėgėja. Ką pasiimti su savimi vykstant į vasaros muzikos renginius? Telefonas, nešiojamas įkroviklis, fotoaparatas? Kokių įrenginių nepamiršti, pataria Varle.lt specialistai.
Vasaros muzikos festivaliai – tai laikas, kurio muzikos gerbėjai kiekvienais metais labai laukia. Juk tai …