Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Topeshop M1 ARTISAN naktinis staliukas pasižymi kompaktišku dizainu, puikiai tinkamu mažoms erdvėms. Jame yra 2 erdvūs stalčiai asmeniniams daiktams laikyti, pagamintas iš patvarios medžio drožlių plokštės su elegantiška ąžuolo apdaila.
Savybės |
|
|---|---|
| Prekės kolekcijos pavadinimas | MALWA |
| Stalčių skaičius | 2 stalčiai |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rankenėlės | Neturi |
| Tipas | Naktinis staliukas |
| Produkto spalva | Ąžuolas |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 320 mm |
| Pakuotės aukštis | 120 mm |
| Plotis | 400 mm |
| Pakuotės plotis | 370 mm |
| Aukštis | 590 mm |
| Pakuotės gylis | 580 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Naktinis staliukas x1, Surinkimo instrukcija x1, Visi reikalingi montavimo priedai |