Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Modernus naktinis staliukas su dviem stalčiais, baltos spalvos apdaila ir elegantišku dizainu. Pagamintas iš medžio drožlių plokštės su laminuota danga.
Savybės |
|
|---|---|
| Prekės kolekcijos pavadinimas | MALWA |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Baldų plokštės storis | 16 mm |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Papildoma informacija | Laminuota medžio drožlių plokštė atspari mechaniniam poveikiui ir ekstremalioms temperatūroms. Lygūs šonai be kištukų ir matomų skylių. Savarankiškai surenkami baldai, kraštai apdailinti ABS plastiku. |
Svoris ir matmenys |
|
| Pakuotės plotis | 370 mm |
| Pakuotės aukštis | 120 mm |
| Pakuotės gylis | 580 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, surinkimo instrukcija x1, naktinis staliukas x1 |