Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Rembrandt reabilitacijos lovo laipteliai, pagaminti iš aukštos kokybės polietileno, polipropileno (PP) ir ABS medžiagų, turi 4 laiptelius, kurių maksimalus apkrovos svoris yra 90 kg. Šie laipteliai užtikrina patogų ir saugų naudojimą pacientams, kuriems reikalinga pagalba.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Medžiaga | Polietilenas, Polipropilenas (PP), ABS |
| Laiptelių skaičius | 4 laipteliai |
| Maksimalus apkrovos svoris | 90 kg |
| Lengva naudoti | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Fluorescencinis | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Laiptelių plotis | 25 cm |
| Laiptelių skersmuo | 25 mm |
| Atstumas tarp pakopų | 19 cm |
| Laido ilgis | 3 m |