Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Dovanos maišelis/pakavimas
Patvarus ir universalus šoninis staliukas, užtikrinantis komfortą ir patogumą.
Savybės |
|
|---|---|
| Pasvirimo reguliavimas | Taip |
| Produkto spalva | Balta, Medis, Juoda |
| Užrakintų ratukų sistema | Taip |
| Ratukų skaičius | 4 ratukai |
| Stalviršio forma | Stačiakampio forma |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 410 mm |
| Ūgis (min) | 61 cm |
| Ūgis (max) | 87 cm |
| Plotis | 540 mm |