Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Cama komoda - modernus baldas su 2 durimis ir 3 lentynomis, išsiskiriantis elegantišku juodu dizainu. Ši komoda, priklausanti PAFOS kolekcijai, puikiai tinka bet kuriam interjerui.
Savybės |
|
|---|---|
| Veidrodis | Ne |
| Stilius | Modernus |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Konstrukcijos spalva | Juoda |
| Lentynų skaičius | 3 lentynos |
| Pavidalas | Stačiakampis |
| Paviršiaus spalva | Monotoniška |
| Kojučių spalva | Auksinė |
| Pakeliama dangtis | Taip |
| Ratlankiai | Ne |
| Produkto spalva | Raudona |
| Rankenos | Ne |
| Papildoma informacija | Be rankenų, savarankiškai montuojami baldai, kiekvienoje spintelėje po vieną lentyną |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | PAFOS |
| Vidinė spalva | Juoda |
| Paviršiaus tipas | Textūruotas paviršius |
| Konstrukcijos medžiaga | Vidutinio tankio plaušų plokštė (MDF) |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Kojų medžiaga | Plastikas |
| Konstrukcijos apdailos tipas | Matinis |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Stalčių skaičius | 1 stalčius |
| Stalviršio spalva | Juoda |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 1500 mm |
| Aukštis | 820 mm |
| Gylis | 420 mm |
| Durų storis | 1.6 cm |
| Konstrukcijos storis | 16 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 56 kg |
| Antrinės pakuotės svoris | 26.5 kg |
| Pirmos pakuotės svoris | 29.5 kg |
| Pirmos pakuotės matmenys | 160 x 46 x 9 cm |
| Antrinės pakuotės matmenys | 80,5 x 56 x 13,5 cm |
| Pakuočių dėžių skaičius | 2 |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, komoda x1, montavimo instrukcija x1 |