Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Cama Volare komoda – modernus ir elegantiškas laikymo baldas su kašmyro apdaila. Su trimis durimis ir dviem lentynomis, ji idealiai tinka drabužių ir aksesuarų saugojimui.
Savybės |
|
|---|---|
| Forma | Stačiakampė |
| Rankena(-os) | Nėra |
| Didžiausias apkrovos svoris | 20 kg |
| Stilius | Modernus |
| Galima sudėti | Nėra |
| Veidrodis | Nėra |
| Atidarymo tipas | PUSH TO OPEN sistema |
| Galima sulankstyti | Nėra |
| Lentynų skaičius | 2 lentynos |
| Produkto spalva | Kašmyras |
| Durų skaičius | 3 durys |
| Pėdos | Taip |
| Pakeliama viršutinė dalis | Taip |
| Ratlankiai | Nėra |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Rėmo storis | 16 mm |
| Plotis | 2000 mm |
| Gylis | 390 mm |
| Aukštis | 750 mm |
| Durų storis | 1.6 cm |
Medžiaga |
|
| Pėdų medžiaga | Plastikas |
| Durų medžiaga | MDF, Medienos drožlių plokštė |
| Rėmo medžiaga | Medienos drožlių plokštė |
| Viršutinė medžiaga | Medienos drožlių plokštė |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminate |
Šildymo funkcija |
|
| Šildymo funkcija | 16 - 28℃ |
| Ugnies spalvos | Raudona, mėlyna, violetinė/rožinė |
| Galia | 220-240V~ 50Hz |
| Nominalioji galia | 1400-1600 W |
| Elektrinis židinys | Taip |