Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Transformuokite savo erdvę su Cama Volare komoda, pasižyminčia elegantišku juodos ir ąžuolo dizainu. Mėgaukitės jaukia šiluma ir stilinga saugykla, puikiai tinkančia moderniam namui!
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Elektrinis židinys | Taip |
| Liepsnos spalvos | Raudona, mėlyna, violetinė/rožinė |
| Galia | 1400-1600 W |
| Įtampa | 220-240V~ 50Hz |
Ypatybės |
|
|---|---|
| Paviršiaus tipas | Tekstūruotas |
| Atidarymo tipas | PUSH TO OPEN sistema |
| Rėmo apdaila | Matinis |
| Stilius | Modernus |
| Produkto spalva | Juoda, Ąžuolas |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Maksimalus svoris | 20 kg |
| Lentynų skaičius | 2 |
| Pakeliama dangtis | Taip |
| Durų skaičius | 3 |
| Forma | Stačiakampė |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
Svoris ir matmenys |
|
|---|---|
| Aukštis | 750 mm |
| Plotis | 2000 mm |
| Gylis | 390 mm |
| Durų storis | 1.6 cm |
Medžiaga |
|
|---|---|
| Pėdų medžiaga | Plastikas |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminate |
| Durų medžiaga | MDF, Medžio drožlių plokštė |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |