Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Alma stalčius išsiskiria moderniu dizainu ir lygiu paviršiumi, pagamintas iš medžio drožlių plokštės.
Savybės |
|
|---|---|
| Pakeliama dangtis | Taip |
| Produkto spalva | Kašmyras |
| Ratukai | Ne |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminate |
| Rankena(-os) | Taip |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodamas atskirai |
| Paviršiaus tipas | Lygi paviršius |
| Veidrodis | Ne |
| Pėdos | Taip |
| Stilius | Modernus |
| Durų skaičius | 4 durys |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Lentynų skaičius | 4 lentynos |
| Forma | Stačiakampė |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Paviršiaus spalva | Monochrominė |
| Rankenos spalva | Juoda |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 1000 mm |
| Gylis | 415 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Durų storis | 16 mm |
| Ūgis | 1450 mm |