Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Cama Ovo 180x38xH83 komoda iš ąžuolo ir betono pasižymi tvirtu dizainu, lygia paviršiumi ir erdviu saugojimu, kurį užtikrina keturios lentynos. Pagaminta iš medžio drožlių plokštės, ši komoda yra patikimas sprendimas kasdieniams poreikiams.
Savybės |
|
|---|---|
| Paviršiaus tipas | Lygus paviršius |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Lentynų skaičius | 4 lentynos |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stilius | Modernus |
| Pėdų medžiaga | Plastikas |
| Pėdos | Taip |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodamas atskirai |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Produkto spalva | Betonas, Ąžuolas |
| Pakeliama dangtis | Taip |
| Ratukai | Ne |
| Durų skaičius | 4 durys |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Veidrodis | Ne |
| Forma | Stačiakampė |
| Rankena(s) | Ne |
Svoris ir matmenys |
|
| Rėmo storis | 16 mm |
| Durų storis | 16 mm |
| Pėdos aukštis | 120 mm |
| Gylis | 380 mm |
| Aukštis | 830 mm |
| Plotis | 1800 mm |