Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ratlankis yra keturių ratų palaikymo vaikštynė, skirta asmenims, kuriems reikalingas papildomas stabilumas ir palaikymas. Tvirta plieno konstrukcija ir guminiai ratai užtikrina ilgaamžiškumą bei sklandų judėjimą.
Dizainas |
|
|---|---|
| Stabdžiai | Taip |
| Reguliuojamas aukštis | Taip |
| Rato skersmuo | 7,62 cm |
| Ratų skaičius | 4 ratai |
| Ratų medžiaga | Guma |
| Produkto spalva | Mėlyna, Juoda |
| Integruota pagalvėlė | Taip |
| Maksimalus vartotojo svoris | 125 kg |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
Svoris ir matmenys |
|
| Pagalvėlės matmenys | 590 x 490 x 60 mm |
| Žingsnio diapazonas | 31 cm |
| Gylis (maks) | 97 cm |
| Aukštis (maks) | 148 cm |
| Gylis | 760 mm |
| Svoris | 11 kg |
| Angos dydis (PxWxH) | 370 x 290 x 60 mm |
| Aukštis (min) | 108 cm |
| Plotis | 590 mm |
| Rankenos ilgis | 110 mm |