| APARATŪROS FUNKCIJOS | |
| Sąsaja | 1 × 10/100/1000/2500 Mbps RJ45 WAN prievadas 1 × 10/100/1000/2500 Mbps RJ45 LAN prievadas 3x 10/100/1000 Mbps RJ45 LAN prievadai 2 × telefono prievadai 1 × USB 3.0 prievadas |
| Mygtukas | Įjungimo / išjungimo mygtukas, atstatymo mygtukas, WPS / „Wi-Fi“ mygtukas |
| Išorinis maitinimo šaltinis | 12 V / 2,5 A |
| Matmenys (P x G x A) | 8,5 × 7,0 × 2,9 colio (214,9 × 178,2 × 73,3 mm) |
| Antena | Vidinės antenos |
| BELAIDŽIO RYŠIO FUNKCIJOS | |
| Belaidžio ryšio standartai | IEEE 802.11 ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11 ax/b/g/n 2,4 GHz |
| Dažnis | 2,4 GHz ir 5 GHz |
| Signalo greitis | 5 GHz: iki 4804 Mbps 2,4 GHz: iki 1148 Mbps* |
| Perdavimo galia | CE: <20 dBm (2,4 GHz); <23 dBm (5,15 GHz–5,35 GHz); <30 dBm (5,47 GHz–5,725 GHz) |
| Belaidės funkcijos | Įjungti / išjungti belaidį radiją, WMM, eterio laiko teisingumą, belaidžio ryšio statistiką, MAC filtravimą |
| Belaidis saugumas | WPA/WPA2/WPA3 šifravimas |
| Keli SSID | 2 × 5 GHz daugiafunkcis SSID 2 × 2,4 GHz daugiafunkcis SSID |
| Belaidžio ryšio tvarkaraštis | Palaiko 2,4 GHz ir 5 GHz belaidžio ryšio dažnius |
| Tinklelio technologija | Suderinamas su „EasyMesh“ ir palaiko 802.11k/v/r |
| PROGRAMINĖS ĮRANGOS FUNKCIJOS | |
| Saugumas | IPv4/IPv6 SPI užkarda, DDoS, paslaugų filtravimas, prieigos kontrolė, IP ir MAC; Įrišimas |
| Veikimo režimai | Maršrutizatoriaus režimas |
| WAN tipas | Dinaminis IP / statinis IP / PPPoE / PPTP / L2TP (daugiafunkcis EWAN) |
| Valdymas | Vietinis valdymas: WebGUI, „Aginet“ programėlė (galutiniams vartotojams) Nuotolinis valdymas: „Aginet ACS“, TR-069, TR-181, TR-369, TR-111, TR-143 paslaugų teikėjams „Aginet“ programėlė galutiniam vartotojui (reikia prisijungti naudojant TP-Link ID ir susieti savo įrenginį su juo) Debesijos valdymas: TP-Link „Aginet Unified Cloud“ (TAUC) |
| DHCP | DHCP klientas, DHCP serveris, DHCP relė, adreso rezervavimas, sąlygų telkinys |
| Uosto peradresavimas | Virtualus serveris, prievadų paleidimas, DMZ, ALG, UPnP |
| Dinaminis DNS | BE IP, „DynDNS“ |
| VPN | PPTP, IPSec, OpenVPN |
| Protokolai | IPv4 ir IPv6 |
| Išplėstinės funkcijos | VoIP, tėvų kontrolė, užkarda, adreso rezervavimas, QoS (paslaugų kokybė), CWMP, tinklo diagnostika, srauto statistika, 1024-QAM, MU-MIMO, OFDMA, atnaujinimas į debesį |
| USB bendrinimas | Samba, FTP, medijos serveris |
| Svečių tinklas | 2,4 GHz ir 5 GHz svečių tinklas |
| KITOS | |
| Sertifikavimas | CE, DFS |
| Pakuotės turinys | 1 × „Wi-Fi 6 VoIP“ maršrutizatorius EX820v 1 × Maitinimo adapteris 1 × RJ45 Ethernet kabelis 2 × RJ11 kabeliai 1× Greitas diegimo vadovas |
| Sistemos reikalavimai | „Microsoft Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista™/7/8/8.1/10“, „MAC OS“, „NetWare“, UNIX arba „Linux“ „Internet Explorer 11“, „Firefox 12.0“, „Chrome 20.0“, „Safari 4.0“ arba kita naršyklė su „Java“ palaikymu Prenumerata pas interneto paslaugų teikėją (prieigai prie interneto) |
| Aplinka | Darbinė temperatūra: 0 °C–40 °C (32 °F–104 °F) Laikymo temperatūra: -40°C—60°C (-40°F—140°F) Darbinis drėgnumas: 10–90 % be kondensacijos Sandėliavimo drėgmė: 5–90 % be kondensacijos |