| Dizainas |
|---|
| Indikacinė lemputė | Y |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Y |
| Galia |
|---|
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Energijos suvartojimas (tipiškas) | 27,6 W |
| Saugumas |
|---|
| NAT funkcionalumas | 800 Mbps maks. 60 000 seansų |
| DoS atakų prevencija | Y |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Y |
| Autentifikavimo metodas | Iš anksto bendrinamas raktas, 802.1X |
| Ugniasienė | Y |
| Apsaugos algoritmai | WPA, WPA2, WEP |
| Filtravimas | Y |
| Tinklo adreso vertimas (NAT) | Y |
| Suplanuokite prieigą | Y |
| Eksploatavimo sąlygos |
|---|
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 proc. |
| Laikymo temperatūra (TT) | -25 - 70 °C |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0 - 45 °C |
| Valdymo funkcijos |
|---|
| WPS mygtukas | Y |
| Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas | Y |
| Pralaidumo valdymas | Y |
| „Wi-Fi“ daugialypės terpės (WMM) / (WME) | Y |
| Svoris ir matmenys |
|---|
| Svoris | 830 g |
| Gylis | 165 mm |
| Plotis | 241 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Tinklas |
|---|
| VPN perėjimas | Y |
| SSID pagrįstas VLAN priskyrimas | Y |
| Apkrovos balansavimo sistema | Y |
| VPN tunelių kiekis | 50 |
| Multicast palaikymas | Y |
| Politika pagrįstas maršruto parinkimas | Y |
| Integruotas FTP serveris | Y |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Y |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Y |
| Belaidžio paskirstymo sistemos (WDS) tiltas | Y |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Gigabit Ethernet |
| Pakuotės duomenys |
|---|
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Y |
| Greitas pradmenų gidas | Y |
| Kabeliai komplekte | LAN (RJ-45) |
| Belaidžio LAN funkcijos |
|---|
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 867 Mbit/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirma juosta) | 400 Mbit/s |
| Aukščiausias Wi-Fi standartas | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| Wi-Fi standartai | 802.11g, „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11a, „Wi-Fi 4“ (802.11n), 802.11b |
| Wi-Fi juosta | Dviejų juostų (2,4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.) | 1267 Mbit/s |
| Protokolai |
|---|
| DHCP serveris | Y |
| Prievadai ir sąsajos |
|---|
| Atminties kortelės lizdas (-iai) | N |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 5 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| DC įvesties lizdas | Y |
| USB jungtis | Y |
| Antena |
|---|
| Nuimama (-os) antena (-os) | Y |
| Antenos jungties tipas | SMA dipolis |
| Antenos tipas | Išorinis |
| Antenų kiekis | 4 |
| Antenos stiprinimo lygis (maks.) | 3 dBi |
| WAN ryšys |
|---|
| DSL WAN | N |
| WAN ryšio tipas | RJ-45 |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Y |
| SIM kortelės lizdas | Y |
| Dviejų SIM palaikymas | Y |
| Ethernet WAN | Y |
| Mobilaus ryšio tinklas |
|---|
| 3G standartai | WCDMA |
| Palaikomos 4G juostos | 900, 2600 MHz, 1800, 2100, 800, 1900 |
| 4G standartas | LTE-FDD |
| Trumpųjų žinučių paslauga (SMS) | Y |
| 4G | Y |
| 3G | Y |