Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
1m C14 į 2x C13 maitininimo pratęsimo kabelis su nominaliu įtampa 10A/250V. Savybės: variniai laidai, PVC apvalkalas ir temperatūros diapazonas nuo -10°C iki 60°C.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Maitinimo Pratęsimo Kabelis |
| Modelis | C14 į 2x C13 Maitinimo Pratęsimo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Jungtis A | IEC C14 |
| Jungtis B | 2x IEC C13 |
| Laido Medžiaga | Varis |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Nominali Įtampa | 10A/250V |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos Temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
| Atitiktis | CE, RoHS, REACH |
Papildoma Informacija |
|
| Spalva | Juoda |
| Laidų Skaičius | 3 |
| Laido Storis | 0.75mm² |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.4mm (0.25in) |