Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 metro ilgio juodas maitinimo prailginimo kabelis su IEC C14 jungtimi viename gale ir IEC C19 jungtimi kitame. Sertifikuotas 10A/250V, jis tinka prijungti įrenginius įvairiose aplinkose, kurių veikimo temperatūra svyruoja nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Maitinimo prailginimo kabelis |
| Jungtys | IEC C14 (A) į IEC C19 (B) |
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Juoda |
Specifikacijos |
|
| Sertifikuotas įtampa ir srovė | 10A/250V |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laido storis | 0.75mm² |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Jungčių konstrukcija | Žalvaris (C14), Fosforo bronza (C19) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte pavojų. | |