Maitinimo šaltinis Inca Maitinimo šaltinis IPS-1250XN
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
rating 4.5
Maitinimo šaltinis Inca Maitinimo šaltinis IPS-1250XN kaina
ar
  • + 12 mėn. 24
  • + 24 mėn. 35 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 45
  • + 48 mėn. 56
add to cart Į krepšelį 232.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 232.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 29 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Zasilacz INCA IPS-1250XN
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-03-26
Minusai: Galimas ilgesnis laikas įkrovimo didesniems įrenginiams
Specifikacija
  • Gamintojas Inca
  • Modelis
    469246
  • Gamintojo kodas 469246
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    IPS-1250XN
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (235)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Įvertinimas 5.0 (180)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
COOLER MASTER PSU MWE Gold-v2 1250W Modular 80+ Gold
  • GamintojasCooler Master
  • Galingumas (W)
  • Ventiliatoriaus dydis (cm)
  • Aukštis (cm)
  • Plotis (cm)
  • Gylis (cm)
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
COOLER MASTER PSU MWE Gold-v2 1250W Modular 80+ Gold kaina
Cooler Master MWE Gold 1250 V2 ATX 3.1 baltas leidimas, 1250 W, 100–240 V, 50/60 Hz, 15–7 A, aktyvus, 120 W kaina