Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1250W galingumo išėjimas su 80 PLUS Gold efektyvumo reitingu. Visiškai modulinė konstrukcija užtikrina lengvą kabelių tvarkymą.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Sertifikatai | UKCA, CE |
| Tvarumo atitiktis | Taip |
Dizainas |
|
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Produkto spalva | Balta |
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 14 cm |
Galia |
|
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Efektyvumas | 90% |
| Bendra galia | 1250 W |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 3.02 kg |
| Plotis | 150 mm |
| Aukštis | 86 mm |
Našumas |
|
| 80 PLUS sertifikatas | 80 PLUS Gold |
Prievadai ir sąsajos |
|
| EPS maitinimo jungtis (8-pin) | Taip |