„Inter-Tech ASPOWER R2A-DV0550-N“, kompiuterio maitinimo šaltinis – pilka, 550 vatų
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 5 has video
rating 4.5
„Inter-Tech ASPOWER R2A-DV0550-N“, kompiuterio maitinimo šaltinis – pilka, 550 vatų kaina
ar
  • + 12 mėn. 38
  • + 24 mėn. 57 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 72
  • + 48 mėn. 91
add to cart Į krepšelį 375.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 375.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 29 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Produktbeschreibung Das ASPOWER R2A-DV0550-N ist ein hochwertiges, 550 Watt starkes, redundantes 2U Server-Netzteil mit 80 PLUS Gold Zertifizierung und Weitbereichseingang. Es bietet eine automatische Lüftersteuerung und viele Schutzfunktionen, wie Schutz vor Stromspitzen (OCP), Überspannungsschutz (OVP), Überlastschutz (OLP/OPP), Kurzschlussschutz (SCP) und Überhitzungsschutz (OTP).Art.-Nr.: 1545463 Typ: PC-Netzteil | Farbe: grau | EAN: 4260455642293 | Hersteller-Nr.: 99997231 | Leistung: 550 W | Zertifizierung: 80 PLUS Gold | Stromstärken: 25 A | Leistungsfaktor-Korrektur: Aktiv-PFC | Anschlüsse: 1x 24-Pin-ATX12V-2.x, 1x 4+4-Pin-12V, 1x 4-Pin-3,5", 6x 4-Pin-5,25", 2x 15-Pin-SATA | Kühlung: 2x 40 mm Lüfter | Schutzfunktionen: Schutz vor Stromspitzen (OCP), Überspannungsschutz (OVP), Überlastschutz (OLP/OPP), Kurzschlussschutz (SCP), Überhitzungsschutz (OTP) | Abmessungen: Breite: 96,5 mm x Höhe: 84 mm x Tiefe/Länge: 270 mm | Gewicht: 2,6 kg
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-03
Specifikacija
  • Gamintojas Inter Tech
  • Modelis
  • Efektyvumas 92 %
  • AC įvesties įtampa 115–230 V
  • Gylis 270 mm
  • Vidutinis laikas tarp gedimų (mtbf) 100 000 val
  • "80 plus" sertifikavimas 80 Plius auksas
  • Paskirtis Serveris
  • Ventiliatoriaus skersmuo 4 cm
  • Ventiliatorių skaičius 2 ventiliatoriai
  • Plotis 100 mm
  • Produkto spalva Nerūdijantis plienas
  • Motininės plokštės maitinimo jungtis 20+4 kontaktų ATX
  • Galia 550 W.
  • Aukštis 84 mm
  • CPU maitinimo jungtis (4 + 4 pin) Taip
  • Sata maitinimo jungčių kiekis 2
  • Atx maitinimo jungtis (20+4 kontaktų) Taip
  • Diskelių įrenginio jungtis Taip
  • Periferinės (molex) maitinimo jungtys (4-pin) 6
  • Pakuotės svoris 3,32 kg
  • Svoris 2,55 kg
  • Modelio pavadinimas
    ‎99997231
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (233)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Įvertinimas 5.0 (179)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
ITX 60W „Inter-Tech ITX“ išorinis 60W ITX serijos korpusas kaina
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
INTER-TECH PSU SL-500K 500W 120mm fan bulk kaina