Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Gamintojas | Fortron |
| Bendras gylis (mm) | 150,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 86,00 mm |
| Bendras svoris | 1,40 kg |
| Bendras plotis (mm) | 140,00 mm |
| Grynasis svoris | 1,20 kg |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 200,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,20 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Plastikas (be PET) | 30,00 g |
| Vardinė galia | 550 W |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | HEXA 85+ PRO 550 |
| Kitos savybės | „HEXA 85+“ serija – tai visiškai naujas „FSP 80 PLUS bronze“ ATX maitinimo blokas su nuolatinės srovės į nuolatinę srovę moduliu ir +12 V vieno bėgelio konstrukcija, pilnai japoniškais kondensatoriais ir tyliu 120 mm ventiliatoriumi, įmontuota su visomis apsaugomis: OCP, OVP, SCP, OPP, OTP ir patvirtinta pasauliniais saugos reglamentais. „HEXA 85+“ serija siūloma keturių modelių – 350 W, 450 W, 550 W ir 650 W, kad patenkintų įvairius poreikius. |
| Paletės kiekis | 478 dalių |
| Prodiuseris | Fortron |
| Garantija | 24 mėn. |