Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Gigabyte GP-P650G maitinimo šaltinis suteikia bendrą galingumą 650 W su 80 PLUS Gold sertifikatu. Jame yra aktyvus aušinimas su vienu 12 cm ventiliatoriumi ir daug jungčių SATA, PCI Express ir Molex įrenginiams.
Dizainas |
|
|---|---|
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Produkto spalva | Juoda |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| Ventiliatoriaus vieta | Viršuje |
| Ventiliatorių skaičius | 1 ventiliatorius |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 12 cm |
Galia |
|
| Maksimalus išėjimo srovė (+3.3V) | 18 A |
| Sušalusi galia (+5V) | 108 W |
| Sušalusi galia (-12V) | 3.6 W |
| Maksimalus įėjimo srovė (@220V) | 4 A |
| Maksimalus išėjimo srovė (+12V) | 54 A |
| Galingumo koeficiento korekcijos (PFC) tipas | Aktyvus |
| Galingumo apsaugos funkcijos | Per didelis galingumas, Trumpasis jungimas, Žema įtampa, Per didelis įkrovimas |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Maksimalus išėjimo srovė (+5V) | 15 A |
| Sušalusi galia (+12V) | 648 W |
| Bendras galingumas | 650 W |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 140 mm |
| Aukštis | 86 mm |
| Gylis | 150 mm |
Veikimas |
|
| Guolio technologija | HDB |
| 80 PLUS sertifikatas | 80 PLUS Gold |
| Vidutinė laiko tarp gedimų (MTBF) | 100000 h |
| Triukšmo lygis | 39 dB |
| Maitinimo šaltinio (PSU) formos faktorius | ATX |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakavimo tipas | Dėžė |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Disketės jungtis | Taip |
| SATA maitinimo jungčių skaičius | 6 |
| Periferinių (Molex) maitinimo jungčių (4-pin) | 3 |
| PCI Express maitinimo jungtys (6+2 pin) | 4 |
| Laidų tipas | Nesujungtas |
| Motininės plokštės maitinimo jungtis | 20+4 pin ATX |