Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Endorfy Supremo FM6 850W maitinimo blokas turi 80 PLUS Gold sertifikatą ir aktyvų aušinimą su 12 cm viršutiniu ventiliatoriumi. Jame yra daugybė energijos apsaugos funkcijų, o modulinė kabelių konstrukcija užtikrina lengvą montavimą.
Dizainas |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Įjungimo/Išjungimo jungiklis | Taip |
| Ventiliatoriaus vieta | Viršuje |
| Ventiliatorių skaičius | 1 ventiliatorius |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 12 cm |
Galia |
|
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Maksimalus išėjimo srovė (+5V) | 20 A |
| Maksimalus išėjimo srovė (-12V) | 0.3 A |
| Maksimalus išėjimo srovė (+12V) | 70 A |
| Maksimalus išėjimo srovė (+3.3V) | 20 A |
| Maksimalus išėjimo srovė (+5Vsb) | 3 A |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 150 mm |
| Plotis | 140 mm |
| Aukštis | 87 mm |
| Svoris | 1.46 kg |
Veikimas |
|
| ATX versija | 3.1 |
| Maitinimo bloko (PSU) forma | ATX |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Pagrindinės plokštės maitinimo jungtis | ATX 3.1 |
| Moduliniai kabeliai | Taip |