Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Gamintojas | Deepcool |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 194.00 mm |
| Gross weight | 2.60 kg |
| Gross width (mm) | 116.00 mm |
| Net weight | 2.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Deepcool |
| Palette Qty | 128 dalių |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |