Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
750 W maitinimo šaltinis su 20+4 pin ATX jungtimi ir 80 PLUS Bronza sertifikatu. Savybės: aktyvus aušinimas, septyni SATA maitinimo jungikliai ir keli apsaugos mechanizmai.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Maitinimo Šaltinis |
| Prekės Ženklas | DeepCool |
| Modelis | PL750D WH |
Specifikacijos |
|
| Atitikties Sertifikatai | WEEE, RoHS |
| Tvarumo Sertifikatai | Triman, ErP |
| Aušinimo Tipas | Aktyvus |
| Ventiliatoriaus Skersmuo | 12 cm |
| Įėjimo Srovė | 10 - 5 A |
| AC Įėjimo Įtampa | 100 - 240 V |
| Efektyvumas | 85% |
| Maksimali Išėjimo Srovė (+12V) | 62.5 A |
| Darbo Temperatūra | 0 - 40 °C |
| Aukštis | 86 mm |
| Plotis | 150 mm |
| Gylis | 140 mm |
| 80 PLUS Sertifikatas | 80 PLUS Bronza |
| Vidutinė Laiko Tarpas Tarp Gedimų (MTBF) | 100000 h |
| Kabelių Tipas | Nebūtinas Moduliavimas |
| SATA Maitinimo Jungiklių Skaičius | 7 |
| Pagrindinės Plokštės Maitinimo Jungtis | 20+4 pin ATX |