Chieftec SPX-1200-FC
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 9 has video
Chieftec SPX-1200-FC
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Chieftec SPX-1200-FC kaina
ar
  • + 12 mėn. 16
  • + 24 mėn. 24 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 31
  • + 48 mėn. 38
add to cart Į krepšelį 143.88
Chieftec SPX-1200-FC kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Chieftec SPX-1200-FC kaina
ar
add to cart Į krepšelį 143.88
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Chieftec Stealth Serie SPX-1200-FC Netzteil Schwarz. Gesamtleistung: 1200 W, AC Eingangsspannung: 100 - 240 V, AC Eingangsfrequenz: 50/60 Hz. Motherboard Anschlussstecker: 24-pin ATX, Stromkabellänge Motherboard: 60 cm, SATA-Netzkabellänge: 150,500 mm. Zweck: PC, Stromversorgungseinheit (PSU) Formfaktor: ATX, 80 Plus Zertifizierung: 80 PLUS Platinum. Produktfarbe: Schwarz, Kühlung: Aktiv, Lüfterdurchmesser: 13,5 cm. Breite: 150 mm, Tiefe: 140 mm, Höhe: 86 mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2026-04-13
Minusai: Gali būti šiek tiek triukšmingas esant didesnei apkrovai
Specifikacija
  • Gamintojas Chieftec
  • Modelis
    SPX-1200-FC
  • Svoris 3.49
  • Modelio pavadinimas
    SPX-1200-FC
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Ką reiškia 80 Plus Platinum sertifikatas CHIEFTEC maitinimo šaltinyje?
2. Kodėl šis įrenginys turi visiškai modulinę kabelių sistemą?
3. Kaip veikia tylus 135 mm aušinimo ventiliatorius?
4. Kokios apsaugos funkcijos įdiegtos šiame maitinimo įrenginyje?
5. Kokia nauda naudojant aukštos kokybės japoniškus kondensatorius?
Panašios prekės
LISTAN BE QUIET PURE POWER 12 M 1200W PSU
  • GamintojasBe Quiet!
  • Galingumas (W)
  • Ventiliatoriaus dydis (cm)
  • Aukštis (cm)
  • Plotis (cm)
  • PFC
  • Įvertinimas 5.0 (10)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
LISTAN BE QUIET PURE POWER 12 M 1200W PSU kaina
-3 %
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Redragon Master GC-MS05 1200W
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Redragon Master GC-MS05 1200W kaina
Thermaltake Toughpower GF A3 1200W
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Thermaltake Toughpower GF A3 1200W kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
1200W Inter Tech ArgusNT HA-1200BA4 ATX 3.1 80 PLUS Gold kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Phanteks AMP GH V2 1200W 80 PLUS Platinum Power Supply, PCIe 5.1, ATX 3.1 – 1200 Watts, Baltas kaina