Chieftec SPX-1000-FC
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 9 has video
Chieftec SPX-1000-FC
rating 4.5
Chieftec SPX-1000-FC kaina
ar
  • + 12 mėn. 15
  • + 24 mėn. 21 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 28
  • + 48 mėn. 34
add to cart Į krepšelį 130.24
Chieftec SPX-1000-FC kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Chieftec SPX-1000-FC kaina
ar
add to cart Į krepšelį 130.24
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Chieftec Stealth Serie SPX-1000-FC Netzteil Schwarz. Gesamtleistung: 1000 W, AC Eingangsspannung: 100 - 240 V, AC Eingangsfrequenz: 50/60 Hz. Motherboard Anschlussstecker: 24-pin ATX, Stromkabellänge Motherboard: 60 cm, SATA-Netzkabellänge: 150,500 mm. Zweck: PC, Stromversorgungseinheit (PSU) Formfaktor: ATX, 80 Plus Zertifizierung: 80 PLUS Platinum. Produktfarbe: Schwarz, Kühlung: Aktiv, Lüfterdurchmesser: 13,5 cm. Breite: 150 mm, Tiefe: 140 mm, Höhe: 86 mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-12-30
Pliusai: Puikus našumas ir patikimumas Kompaktiškas dizainas Tylus veikimas
Minusai: Gali būti sudėtinga montuoti mažesnėse sistemose
Specifikacija
  • Gamintojas Chieftec
  • Modelis
    575373
  • Svoris 0
  • Gamintojo kodas 575373
  • Modelio pavadinimas
    SPX-1000-FC
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Koks yra Chieftec SPX-1000-FC efektyvumo sertifikatas?
2. Ar šis įrenginys yra modulinis?
3. Kokio ilgio yra pagrindinis maitinimo kabelis?
4. Kokio dydžio ventiliatorius naudojamas aušinimui?
5. Kokie yra šio bloko fiziniai matmenys?
Maitinimo šaltinio matmenys yra 150 mm pločio, 140 mm gylio ir 86 mm aukščio. Standartinis ATX formos faktorius leidžia lengvai įdiegti įrenginį į daugumą stacionarių kompiuterio korpusų. Šie išmatavimai yra tipiški, todėl įrenginys puikiai tilps į numatytą vietą.
Panašios prekės
MSI MPG A1000GL PCIE5 II 1000W maitinimo blokas
  • Įvertinimas 5.0 (11)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
MSI MPG A1000GL PCIE5 II 1000W maitinimo blokas kaina
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
1000W „Enermax“ maitinimo šaltinis 1000W „Revolution3 80+ Gold“ Juodas FULLMO kaina
  • Pristatymas į namus 6-8 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
1000W COUGAR įkroviklis GLE 1000W ATX3.1 80 Plus Gold kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
1000W Inter Tech ArgusNT HA-1000BA4 ATX 3.1 80 PLUS Gold kaina
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Seagate Seasonic Focus GX 80 PLUS Gold PSU, modular, PCIe 5.1 – 850 Watt, baltos spalvos kaina
  • Įvertinimas 5.0 (34)
-5 %
  • Įvertinimas 5.0 (5)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
Be Quiet! PURE POWER 12 1000W maitinimo blokas 20+4 kontaktų ATX ATX Juodas kaina
be quiet! Pure Power 13 M | 1000W maitinimo blokas 20+4 kontaktų ATX ATX Juodas kaina
Maitinimo Blokas - Aerocool Lux 1000 W 20+4 Pin ATX Juodas, Mėlynas
  • GamintojasAerocool
  • Galingumas (W)
  • Ventiliatoriaus dydis (cm)
  • Aukštis (cm)
  • Plotis (cm)
  • PFC
Maitinimo Blokas - Aerocool Lux 1000 W 20+4 Pin ATX Juodas, Mėlynas kaina