ASUS ROG-THOR-1200P3-GAMING Baltas
  • Varlė kodas 51369512
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 11 has video
  • Varlė kodas 51369512
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ASUS ROG-THOR-1200P3-GAMING Baltas kaina
ar
  • + 12 mėn. 48
  • + 24 mėn. 72 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 91
  • + 48 mėn. 115
add to cart Į krepšelį 476.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 476.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
1200 Watt Leistung / ATX 12V Version 3.1
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2026-03-31
Minusai: Dydis gali būti per didelis mažesnėms sistemoms
Specifikacija
  • Gamintojas Asus
  • Modelis
    90YE00V5-B0NA00
  • Modelio pavadinimas
    90YE00V5-B0NA00
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
ASUS ROG THOR 1200W Platinum III HATSUNE MIKU EDITION kaina
ASUS ROG-THOR-1200P3-GAMING
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
ASUS ROG-THOR-1200P3-GAMING kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Maitinimo šaltinis modułowy Fujitsu 900 W titano HP luzem kaina
ASUS Pro WS 1600W Platinum power supply unit 20+4 pin ATX ATX Juodas
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 2 vnt.
ASUS Pro WS 1600W Platinum power supply unit 20+4 pin ATX ATX Juodas kaina
SilverStone SST-ST1500-TI v2.0 Strider power supply 80 PLUS Titanium, modular - 1500 Watt
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
SilverStone SST-ST1500-TI v2.0 Strider power supply 80 PLUS Titanium, modular - 1500 Watt kaina
-2 %
Thermaltake Toughpower TF3 1650W
Thermaltake Toughpower TF3 1650W kaina
NETGEAR 600W 100-240VAC Modular PSU
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
NETGEAR 600W 100-240VAC Modular PSU kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
Netgear 600W POWER SUPPLY UNIT M4350 - FOR M4350 SERIES SWITCHES kaina
Hewlett Packard (HP) ARUBA X371 12VDC 250W-STOCK - . kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
CHICCO Vibruojantis telefonas
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
CHICCO Vibruojantis telefonas kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Biotech L-Carnitine 1000 mg. 30 tab. kaina
Ek Water Blocks EK Vanduo Blocks EK-Quantum Torque 6-Pak HDC 12 - juoda kaina
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Laikrodis Watches Lee Cooper Ladies LC06329.530 kaina
WMF QUALITY ONE Puodų rinkinys
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
WMF QUALITY ONE Puodų rinkinys kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
Fotelis Krėslas, juodas, dirbtinė oda kaina
MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 S/FTP Žalias 7m (SSTP607G)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 S/FTP Žalias 7m (SSTP607G) kaina
-12 %