ASUS-PRO-WS-2200P
  • Varlė kodas 49507506
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 17 has video
ASUS-PRO-WS-2200P
  • Varlė kodas 49507506
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ASUS-PRO-WS-2200P kaina
ar
  • + 12 mėn. 52
  • + 24 mėn. 81 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 104
  • + 48 mėn. 127
add to cart Į krepšelį 576.99
ASUS-PRO-WS-2200P kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ASUS-PRO-WS-2200P kaina
ar
add to cart Į krepšelį 576.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
ASUS Pro WS 2200W Platinum. Gesamtleistung: 2200 W, AC Eingangsspannung: 200 - 240 V, Leistungsfaktorkorrekturfilter (PFC): Aktiv. Motherboard Anschlussstecker: 20+4 pin ATX, Stromkabellänge Motherboard: 61 cm, SATA-Netzkabellänge: 120,400 mm. Zweck: PC, Stromversorgungseinheit (PSU) Formfaktor: ATX, 80 Plus Zertifizierung: 80 PLUS Platinum. Produktfarbe: Schwarz, Kühlung: Aktiv. Konformitätsbescheinigungen: RoHS
Specifikacija
  • Gamintojas Asus
  • Modelis
    90YE00Z1-B0NA00
  • Mpn 90YE00Z1-B0NA00
  • Svoris 5,00000
  • Modelio pavadinimas
    90YE00Z1-B0NA00
Panašios prekės
Seasonic Prime PX maitinimo blokas 2200 W 24 kontaktų ATX ATX Juodas
  • Įvertinimas 5.0 (5)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Seasonic Prime PX maitinimo blokas 2200 W 24 kontaktų ATX ATX Juodas kaina
  • Liko tik: 5+ vnt.
Maitinimo šaltinis Antec Signature SP Platinum 2200W ATX 3.1 PCIe 5.1 (SP2200 EC) kaina