Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Suderinamas su ATX, micro ATX ir Mini-ITX motininėmis plokštėmis, maksimalus vaizdo plokštės ilgis - 40,5 cm. Savybės: du 3,5" ir du 2,5" įlankos, grūdintas stiklas ir vieta iki 10 ventiliatorių.
Dizainas |
|
|---|---|
| Sudėtinės motininės plokštės formos | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 40,5 cm |
| Produkto spalva | Balta |
| Medžiaga | Plienas, grūdintas stiklas |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 18,1 cm |
| Antidulkės filtras | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 453 mm |
| Plotis | 235 mm |
| Svoris | 6,8 kg |
| Gylis | 450 mm |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB Type A prievadų skaičius | 2 |
Aušinimas |
|
| Maksimalus palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Maksimalus palaikomų šoninių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomų priekinio ventiliatoriaus diametrų | 120 mm |
Maitinimas |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |
Įspėjimas dėl saugumo |
|
| Įspėjimai | Pasirūpinkite, kad surenkant nebūtų aštrių briaunų. Laikykite produktą toliau nuo vandens šaltinių, kad išvengtumėte elektros pažeidimų. Užtikrinkite, kad korpusas būtų tinkamai vėdinamas, kad būtų išvengta komponentų perkaitimo. |