Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
KRUX EXO korpusas pasižymi juodu bokšto dizainu, pagamintu iš grūdinto stiklo ir plieno. Jis palaiko ATX, micro ATX ir Mini-ITX motinines plokštes, turi vietos iki 7 plėtros kortoms ir talpina CPU aušintuvus iki 18.1 cm aukščio.
Dizainas |
|
|---|---|
| Apšvietimas | Taip |
| Formos faktorius | Bokštas |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 18.1 cm |
| Vieta plėtros kortoms | 7 |
| Palaikomi motininių plokščių formos faktoriai | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Produkto spalva | Juoda |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Medžiaga | Grūdintas stiklas, Plienas |
| 2.5" lizdų skaičius | 2 |
| 3.5" lizdų skaičius | 2 |
| Maksimalus grafikos kortos ilgis | 40.5 cm |
| Dulkių filtras | Taip |
| Reset mygtukas | Taip |
| Tipas | PC |
Svoris ir Išmatavimai |
|
| Plotis | 235 mm |
| Aukštis | 453 mm |
| Gylis | 450 mm |
| Svoris | 6.8 kg |
Atmintis |
|
| Palaikomos HDD dydžiai | 2.5, 3.5" |
Prievadai ir Sąsajos |
|
| USB Type-C prievadų skaičius | 1 |
| Garso įvestis | Taip |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
| Garso išvestis | Taip |
Aušinimas |
|
| Maksimalus ventiliatorių skaičius | 10 |
| Max palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomų priekinio ventiliatoriaus diametrų | 120 mm |
| Max palaikomų šoninių ventiliatorių skaičius | 3 |
Maitinimo šaltinis |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |