Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Grūdinto stiklo šoninis skydelis suteikia puikų vidinių komponentų matomumą. Palaiko pritaikomus ARGB apšvietimo efektus, leidžiančius individualizuoti jūsų kompiuterio išvaizdą.
Dizainas |
|
|---|---|
| Apšvietimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Šoninis langas | Taip |
| Tipas | PC |
| Forma | Midi Tower |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Antidulkių filtras | Taip |
| Plėtimo lizdų skaičius | 7 |
| 3.5" stalčių skaičius | 2 |
| Palaikomos motininės plokštės formos | ATX |
| 2.5" stalčių skaičius | 4 |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 15.5 cm |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 34 cm |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 450 mm |
| Gylis | 390 mm |
| Plotis | 200 mm |
Atmintis |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 2.5" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Reset mygtukas | Taip |
| Garso įvestis | Taip |
| Garso išvestis | Taip |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadų skaičius | 1 |
Aušinimas |
|
| Maksimalus palaikomų priekinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Sumontuoti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Maksimalus palaikomų viršutinių ventiliatorių skaičius | 2 |
| Palaikomi galinių ventiliatorių diametrai | 90, 120 mm |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių diametrai | 120 mm, 140 mm |
| Maksimalus palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Skysčių aušinimo galimybė | Taip |
Maitinimo šaltinis |
|
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |