Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kompaktiškas midi bokštas, skirtas PC statybai, pasižymintis elegantiška balta spalva ir aukštos našumo galimybėmis. Suderinamas su ATX motininėmis plokštėmis, palaiko iki 34 cm ilgio vaizdo plokštes.
Dizainas |
|
|---|---|
| Laidų valdymas | Taip |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Palaikomos motininių plokščių formos | ATX |
| Antidulkių filtras | Taip |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 34 cm |
| 2.5" lizdų skaičius | 4 |
| Produkto spalva | Baltas |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 15.5 cm |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Plėtimo lizdų skaičius | 7 |
| Apšvietimas | Taip |
| Formos faktorius | Midi bokštas |
| Tipas | PC |
| 3.5" lizdų skaičius | 2 |
| Šoninis langas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 390 mm |
| Aukštis | 450 mm |
| Plotis | 200 mm |
Saugojimas |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 2.5" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 1 |
| Garso išvestis | Taip |
| Garso įvestis | Taip |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
Aušinimas |
|
| Palaikomi priekiniai ventiliatorių diametrai | 120, 140 mm |
| Palaikomų priekinio ventiliatoriaus skaičius (maks) | 3 |
| Palaikomi viršutiniai ventiliatorių diametrai | 120 mm, 140 mm |
| Palaikomų galinių ventiliatorių diametrai | 90, 120 mm |
| Palaikomų galinių ventiliatorių skaičius (maks) | 1 |
| Skysčio aušinimo galimybė | Taip |
| Palaikomų viršutinių ventiliatorių skaičius (maks) | 2 |
| Įdiegti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
Maitinimo šaltinis |
|
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |