Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Grūdinto stiklo šoninis skydelis suteikia galimybę stebėti vidinius komponentus. Aprūpintas ARGB apšvietimu, kuris leidžia pritaikyti estetiką pagal individualius pageidavimus.
Dizainas |
|
|---|---|
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 17.5 cm |
| Produkto spalva | Balta |
| Palankūs motininės plokštės formatai | micro ATX, Mini-ITX |
| 3.5" lizdų skaičius | 2 |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 40 cm |
| Laidų valdymas | Taip |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Apšvietimas | ARGB |
| 2.5" lizdų skaičius | 1 |
| Plėtros lizdų skaičius | 6 |
| Formatas | Midi Tower |
| Tipas | PC |
| Šoninis langas | Taip |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 295 mm |
| Aukštis | 433 mm |
| Gylis | 388 mm |
Atmintis |
|
| Palankūs HDD dydžiai | 3.5", 2.5" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB Type-C lizdas priekinėje panelėje | Taip |
| Reset mygtukas | Taip |
| Garso išvestis | Taip |
| Garso įvestis | Taip |
Aušinimas |
|
| Maksimalus palaikomų priekinio ventiliatorių skaičius | 3 |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Maksimalus palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomi galinių ventiliatorių diametrai | 120 mm, 140 mm |
Maitinimo šaltinis |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |