Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Stilingas MIDI korpusas su ARGB apšvietimu ir pritaikomais efektais, palaikantis ATX, Micro-ATX ir Mini-ITX motinines plokštes.
Dizainas |
|
|---|---|
| Šoninis langas | Taip |
| Produkto spalva | Pilka |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 17.5 cm |
| 3.5" įlankų skaičius | 2 |
| 2.5" įlankų skaičius | 1 |
| Laidų tvarkymas | Taip |
| Tipas | PC |
| Formos faktorius | Midi Tower |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 388 mm |
| Plotis | 295 mm |
| Aukštis | 433 mm |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Garso išvestis | Taip |
| Garso įvestis | Taip |
| Reset mygtukas | Taip |
Aušinimas |
|
| Maksimalus palaikomų priekinio ventiliatoriaus skaičius | 3 |
| Maksimalus palaikomų galinio ventiliatoriaus skaičius | 1 |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
Maitinimo šaltinis |
|
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |