Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Modecom Volcano Panorama APEX ARGB 7F MIDI - kompaktiškas midi bokšto korpusas, palaikantis micro ATX ir Mini-ITX motinines plokštes. Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis – 17,5 cm, 6 plėtros lizdai, matmenys: 295 mm (plotis), 388 mm (gylis), 433 mm (aukštis).
Dizainas |
|
|---|---|
| Apšvietimas | ARGB |
| Šoninis langas | Taip |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| 2.5" lizdų skaičius | 1 |
| Formos faktorius | Midi bokštas |
| Tipas | PC |
| 3.5" lizdų skaičius | 2 |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 40 cm |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Palaikomos motininių plokščių formos faktoriai | micro ATX, Mini-ITX |
| Produkto spalva | Balta |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 17.5 cm |
| Plėtros lizdų skaičius | 6 |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 295 mm |
| Gylis | 388 mm |
| Aukštis | 433 mm |
Atmintis |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 2.5 |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Garso išvestis | Taip |
| Garso įvestis | Taip |
| USB Type-C lizdas ant priekinio panelio | Taip |
Aušinimas |
|
| Max palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Įdiegti galiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Palaikomi galinių ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
Maitinimas |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |