Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Šis baltas PC korpusas pasižymi panoraminiu dizainu ir turi 2x 3.5" diskų lizdus, užtikrinančius saugojimo plėtrą bei geresnį matomumą.
Dizainas |
|
|---|---|
| 3.5" lizdų skaičius | 2 |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 40 cm |
| Sudėtinės pagrindinės plokštės formos | micro ATX, Mini-ITX |
| Plėtros lizdų skaičius | 6 |
| Produkto spalva | Balta |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 17.5 cm |
| 2.5" lizdų skaičius | 1 |
| Apšvietimas | ARGB |
| Šoninis langas | Taip |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Tipas | PC |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 433 mm |
| Gylis | 388 mm |
| Plotis | 295 mm |
Saugojimas |
|
| Sudėtiniai HDD dydžiai | 2.5", 3.5" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB Type-C jungtis priekinėje panelėje | Taip |
| Garso išvestis | Taip |
| Garso įvestis | Taip |
| Reset mygtukas | Taip |
Aušinimas |
|
| Galinių ventiliatorių diametrai | 120 mm, 140 mm |
| Galinių ventiliatorių skaičius (maks) | 1 |
Maitinimas |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |