Akumuliatorinis oro kompresorius Hikoki UP18DAW4Z; 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo)
  • Varlė kodas 42008008
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 42008008
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Akumuliatorinis oro kompresorius Hikoki UP18DAW4Z; 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) kaina
ar
  • + 12 mėn. 19
  • + 24 mėn. 28 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 36
  • + 48 mėn. 45
add to cart Į krepšelį 170.93
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 170.93
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
TECHNINIAI DUOMENYS: Srautas (l/min.) 16 Maksimalus darbinis slėgis (barais) 11 Matmenys I x A x P (mm) 328 x 185 x 256 mm Svoris (kg) 3,1 (be akumuliatoriaus) Akumuliatoriaus įtampa (V) 18 Be akumuliatoriaus ir įkroviklio, kartoninė pakuotė.
Specifikacija
  • Gamintojas Hikoki
  • Modelis
    HUP18DAW4Z
  • Aukštis 29 400 cm³
  • Gylis 34 000 cm³
  • Plotis 20 300 cm³
  • Svoris 3
  • Modelio pavadinimas
    UP18DAW4Z
Atsiliepimų politika
Patarimai
Jeigu atidžiau pagalvosite, oro kompresoriai yra labai paprasti įrenginiai.
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
HIKOKI KOMPRESOR 36V EC36DA W4Z MV BL 9,2Bar 7,6l kaina
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pneumatinė greitai fiksuojama jungtis Haushalt, D6, 1/4"M kaina
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pneumatinė greitai fiksuojama jungtis Haushalt, 1/4"M, 1/4"M kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Hikoki Accessories Pjovimo diskas aliuminiui Hitachi; 255x2,8x30,0 mm; Z80; -6°
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 3-7 d. d.
Hikoki Accessories Pjovimo diskas aliuminiui Hitachi; 255x2,8x30,0 mm; Z80; -6° kaina
-7 %
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
QOLTEC 51762 Maitinimo adapteris, skirtas Dell 65W 3 kištukams kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
Pjovimo diskas Bosch Expert for Multi Material 2608642493; 216x30 mm; Z64
  • GamintojasBosch
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • SpalvaMėlyna
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Pjovimo diskas Bosch Expert for Multi Material 2608642493; 216x30 mm; Z64 kaina
-13 %
Efb Elektronik EFB RJ45 Patchkabel S/FTP Cat.6 LSZH 2.00m baltas
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Efb Elektronik EFB RJ45 Patchkabel S/FTP Cat.6 LSZH 2.00m baltas kaina
Virdulys Alessi (9093 W)
  • GamintojasAlessi
  • Galingumas (W)
  • Talpa (L)
  • Korpuso medžiaga,
  • SpalvaBalta
  • Liko tik: 4 vnt.
Virdulys Alessi (9093 W) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (17)
Blun Reach LCD apsauginis stikliukas 9H Xiaomi Redmi 6A kaina