Išvalyti filtrus
Kaina
-
Gamintojas
Kaitlentės tipas
Orkaitės tipas
Orkaitės talpa (L)
Energijos klasė
Spalva
Pristatymo laikas
Rodyti daugiau
Viryklė GORENJE EC5111WG - Viryklės
Viryklė GORENJE EC5111WG
26,16 € / mėn
261,62 1-3 d. d. (36)
Elektrinė viryklė Amica 58EE1.20W - Viryklės
Elektrinė viryklė Amica 58EE1.20W
26,97 € / mėn
269,70 4-6 d. d. (18)
Viryklė BEKO FSE66000GW - Viryklės
Viryklė BEKO FSE66000GW
22,31 € / mėn
223,09 2-4 d. d. (17)
Viryklė BEKO FSE56000GW - Viryklės
Viryklė BEKO FSE56000GW
20,38 € / mėn
203,83 4-5 d. d. (7)
Elektrinė viryklė AEG CCB6645ABM - Viryklės
Elektrinė viryklė AEG CCB6645ABM
52,68 € / mėn
526,79 1-2 d. d. (7)
MPM MPM-54-KEE-07 Elektinė viryklė - Viryklės
MPM MPM-54-KEE-07 Elektinė viryklė
18,49 € / mėn
184,85 1-3 d. d. (0)
SMEG stiklokeramikinė viryklė su elektrine orkaite CX68CM8 - Viryklės
SMEG stiklokeramikinė viryklė su elektrine orkaite CX68CM8
127,71 € / mėn
1277,10 10-30 d. d. (0)

Elektrinės viryklės – efektyvios, saugios ir patogios

Elektrinės viryklės – vienas iš populiariausių ir dažniausiai sutinkamų virtuvinių prietaisų, skirtų maisto ruošimui. Jos efektyvios, saugios ir patogios. Savo populiarumu jos baigia nurungti klasikinėmis tapusias dujines virykles. Gaminimo procesas užima mažiau laiko, o tai šiuolaikiniam gyvenimo būdui yra ypač svarbu. Elektrinės viryklės būna su orkaitėmis, kurios taip pat yra elektrinės. Prieš įsigyjant naują elektrinę viryklę, pravartu susipažinti su jų privalumais bei trūkumais ir žinoti kelis, labai svarbius dalykus, kurie turi įtakos geriausios viryklės įsigijimui.

Elektrinių viryklių privalumai bei trūkumai

Pirmasis privalumas – patogi ir stilinga kaitlentė, kurią lengva valyti. Lygus stiklinis arba keraminis paviršius lengvai nuvalomas vienu šluostės mostu. Antra, stabilumas. Lygus paviršius suteikia stabilumą jūsų puodams, todėl galima lengviau išvengti nelaimingų atsitikimų. Taip pat labai didelis pliusas yra temperatūros reguliavimas ir pastovumas bei tolygumas. Šiluma bus paskirstyta tolygiai, o tai reiškia, kad maistas bus paruoštas tinkamai ir vienodai. Šios savybės galioja ir orkaitei, kuri atvirkščiai nei dujinė, bus patogiau ir lengviau naudojama bei suteiks puikius rezultatus. Elektrinės viryklės yra laikomos draugiškomis gamtai, kadangi nereikia naudoti gamtinių dujų. Galiausiai – saugumas. Elektrinė viryklė šildo tik plotą, kuris yra būtinas maisto ruošimui, todėl saugu liesti likusias sritis. Jei turite vaikų, saugesnis pasirinkimas neabejotinai yra elektrinė viryklė. Taip pat turėdami elektrinę viryklę galite nesibaiminti dėl dujų nuotėkio ar sukelto gaisro.

Tačiau yra ir keletas elektrinių viryklių trūkumų. Visų pirma, tai šio tipo viryklės kaista ilgiau, todėl reikia papildomo laiko norint įkaitinti gaminimo indus. Laikui bėgant, elektrinių viryklių išlaikymas gali tapti brangesniu,  nes ilgesnis maisto ruošimo laikas, dėl lėtesnio įkaitimo, reiškia daugiau sunaudotos elektros energijos.

Į ką atsižvelgti renkantis elektrinę viryklę?

Kaip ir renkantis bet kurį viryklės tipą, svarbu atsižvelgti į jos dydį bei talpą. Jei turite didelę šeimą ar gaminate didelius maisto kiekius, turėtumėte rinktis didelę viryklę su talpia orkaite. Kuo didesnė orkaitės talpa litrais, tuo daugiau maisto vienu metu galėsite paruošti.

Labai svarbios ir funkcijos, kurias atlieka šio tipo viryklė. Naudinga, kad viryklė turėtų apsaugą nuo vaikų, kuri užrakina valdymo skydelį, kad vaikai negalėtų pakeisti gaminimo parametrų ar įsijungti viryklės. Taip pat, verta atkreipti dėmesį į virykles, kurių orkaitės turi savaiminio išsivalymo funkciją. Tai naudinga ir patogi funkcija sutaupanti daug laiko. Naudingi ir šildomieji stalčiai po orkaitėmis, kurie palaiko optimalią temperatūrą ir neleidžia maistui atšalti iki patiekimo.

Ypatingai svarbus energinis efektyvumas, kuris yra žymimas klasėmis. A+++ raide pažymėtos viryklės bus efektyviausios, o G raide pažymėtos – mažiausiai efektyvios. Jei norite sutaupyti elektros energijos sąnaudas, turėtumėte rinktis ne žemesnės nei A klasės virykles.

Elektrinės viryklės internetu – draugiška kaina garantuota!

Maisto gaminimas niekada nebuvo toks paprastas kaip naudojant elektrinę viryklę. Siūlome platų, įvairių, kokybiškų elektrinių viryklių pasirinkimą internetu. Akcijų metu,\ patinkančias virykles galite įsigyti dar pigiau.

Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Kokios prekės populiariausios Elektrinės Viryklės kategorijoje šiais metais?

Elektrinės Viryklės - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-1 d. d.

Kiek turite prekių Elektrinės Viryklės kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 7 prekes, o kainos prasideda nuo 139.59 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Elektrinės Viryklės kategorijoje?

Viryklė yra vienas svarbiausių virtuvinių prietaisų, į kuriuos teks investuoti. Pasirinkti tinkamą viryklę gali būti sudėtingas sprendimas, tačiau esame pasirengę jums padėti. Mūsų plačiame asortimente siūlomi modeliai patenkins įvairius kainos ir maisto ruošimo poreikius, įskaitant ir krosnis-virykles, dujines virykles bei elektrines virykles.

 

Kokio tipo viryklė jums labiausiai tiktų?

Savo virtuvei renkantis viryklę, yra keli iš tiesų svarbūs aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti. Forma, dydis ir virtuvės išdėstymas yra svarbūs, tačiau taip pat turite pagalvoti, keliems žmonėms ruošiate maistą, o taip pat pasverti dujinės, elektrinės viryklės ar dujinės viryklės su elektrine orkaite privalumus.

 

  • Dujinės viryklės

Dujinė viryklė užtikrina greitą, reguliuojamą karštį ir leidžia ant degiklių greitai paruošti maistą. Į zonas padalintos orkaičių temperatūros reiškia, kad skirtingus patiekalus galite ruošti skirtingu greičiau, tačiau orkaitę reikės iš anksto įkaitinti. Nepamirškite, kad visus dujinius prietaisus turi įtaisyti kvalifikuoti specialistai, susipažinę su dujų saugos standartais. Draudžiama atlikti dujų viryklių įrengimo darbus, jeigu specialistas nėra įtrauktas į dujų saugos registrą. Į dujų saugos registrą įtraukti specialistai yra praėję patvirtinus egzaminus, kuriais patvirtinama jų kompetencija.

 

  • Elektrinės viryklės

Elektrinės viryklės dažniausiai įkaista lėčiau nei dujinės viryklės. Tačiau jeigu išsirinksite elektrinę orkaitę su ventiliatoriumi, įkaitinimas ir maisto ruošimas bus daug trumpesnis, o temperatūra bus paskirstoma tolygiau. Ventiliatorius taip pat ...

Skaityti daugiau

Viena didžiausių internetinių parduotuvių Lietuvoje „Varlė.lt“ tapo oficialiu vokiškos buitinės technikos gamintojos „Miele“ partneriu. Skaityti daugiau