Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 29 - 19:31:49.
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 41.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 874 dalių |
| Kiekis | Singlepack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T6534 |
| Talpa | 200 ml |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Ink cartrige |
| Suderinami produktai | Epson Stylus Pro 4900; Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV; Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer; Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1 |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
| Producer | Epson |
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Geltona |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | Stylus pro 4900 spectroproofer uv |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Spalvoto rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Spalvoto rašalo kiekis | 200 ml |
| Oem kodas | C13t653400 |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 1296 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T653400 |