Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.44 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Net weight | 0.39 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Spausdinimo spalvos | Orange |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T653A |
| Suderinami produktai | Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV, Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition, Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1, Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition, Epson Stylus Pro 4900 |
| Talpa | 200 ml |
| Palette Qty | 1747 dalių |
| Producer | Epson |