Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 0.94 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Spausdinimo spalvos | Matte black |
| Tipas | Epson UltraChrome Pro6 |
| Gaminio pavadinimas | Epson T48M8 - matte black - original - ink cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | C13T48M80N |
| Suderinami produktai | SureColor SC-P6500D, SC-P6500DE, SC-P6500E, SC-P8500D, SC-P8500DM |
| Lapų kiekis | 700 puslapiai |
| Palette Qty | 457 dalių |