Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 47 mm |
| Gross weight | 1.038 kg |
| Gross width (mm) | 117 mm |
| Net weight | 0.958 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00192465 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T800200 UltraChrome PRO |
| Suderinami produktai | SureColor P20000 |
| Talpa | 700 ml |
| Kiekis | Singlepack |
| Palette Qty | 898 dalių |
| Producer | Epson |
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Spausdinimo spalvos | Žydras |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | Surecolor p20000 |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Spalvoto rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Spalvoto rašalo kiekis | 700 ml |
| Oem kodas | C13t800200 |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 504 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T800200 |